środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Kobieta zaatakowała mężczyznę na przystanku! Poszkodowany trafił do szpitala

Kobieta zaatakowała mężczyznę na przystanku! Poszkodowany trafił do szpitala

Na przystanku kolejowym w Łochowie 42-latka zaatakowała mężczyznę. W trakcie wymiany zdań zadała mu kilka ciosów nożem.

Atak na przystanku

Na przystanku kolejowym w Łochowie w województwie Mazowieckim 42-letnia kobieta zaatakowała nieznajomego mężczyznę. Podczas wymiany zdań kobieta wyciągnęła nóż i dźgnęła nim 60-letniego mężczyznę.

Na jednym ciosie się nie skończyło. Kobieta postanowiła zrobić to kilka razy. Z ustaleń policji wynika, że para nie znała się, jednak oboje mogli być w stosunku do siebie agresywni.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Pijacka sprzeczka

Z ustaleń policji wynika, że zarówno mężczyzna jak i kobieta byli pod wpływem alkoholu. Napastniczka miała w organizmie blisko 2 promile alkoholu, a zaatakowany przez nią 60-latek około jednego promila.

Kobieta została aresztowana i osadzona. Kobieta usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Kolejne trzy miesiące spędzi w areszcie, który sąd zastosował jako środek zapobiegawczy. 42-latce grozi nie mniej niż 8 lat pozbawienia wolności.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''
ŹródłoWP/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
mężczyznę
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...