poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kobieta z zawałem została odesłana ze szpitala do domu!

Kobieta z zawałem została odesłana ze szpitala do domu!


Pacjentka z Katowic udała się z mężem do Szpitala Krajowego w Katowicach. Nie otrzymała tam jednak pomocy, ponieważ ochroniarz ją odesłał.

Pan życia i śmierci?

Okazuje się, że ochroniarz ze szpitala uznał siebie za pana życia i śmierci. Postanowił decydować kto zasługuje na pomoc, a kto może wrócić do domu. Sprawa jest bardzo poważna, ponieważ po badaniach okazało się, że kobieta miała zawał.

Ochroniarz powinien podać pani Teresie trasę do izby przyjęć. Nie uczynił tego jednak. Dyrektor placówki stwierdził, że wszystko odbyło się zgodnie z procedurami. Jednak jak ochroniarz może ocenić czy ktoś wymaga pomocy czy jednak powinien poradzić sobie sam.

Władze ostrzegają! Zagrożenie dla kilku regionów

Przebieg sytuacji

Pani Teresa wieczorem zaczęła odczuwać pierwsze objawy. Pojawiły się dreszcze oraz trudności z oddychaniem. Na początku jej mąż był przekonany, że kobieta zachorowała na koronawirusa. Jednak był przekonany, że powinna pojechać do szpitala.

Podjechałem samochodem, wziąłem żonę pod rękę, ale powiedziała, że nie dojdzie. Stwierdziłem, że pójdę na izbę przyjęć, poproszę o wózek, żeby ktoś nam pomógł. Patrzę, jakiś pan tam czarnym mundurze, pod laseczką, otwiera drzwi. Poprosiłem go, bym mógł wejść na izbę przyjęć i porozmawiać. Powiedział mi, że nie ma tutaj oddziału internistycznego. Wskazał kartkę, kazał czytać. Dodał, że działa tylko okulistyka – mówił mąż pani Teresy, pan Romuald.

Małżeństwo zdecydowało się na pojechanie do innego szpitala. Na miejscu okazało się, że kobieta właśnie przechodzi zawał. Panią Teresę trzeba było reanimować. Jej stan jest stabilny, jednak nadal przebywa na oddziale intensywnej opieki.

Nie żyje znany profesor
ŹródłoSE/media

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
kobieta
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...