wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kobieta w weekend zdemolowała stację benzynową! Jakie były jej motywy?!

Kobieta w weekend zdemolowała stację benzynową! Jakie były jej motywy?!

W nocy z soboty na niedzielę w jednej z miejscowości w województwie zachodniopomorskim kobieta wjechała na teren sklepu na stacji benzynowej. Sytuacja oglądając nagranie ze zdarzenia wydaje się komiczna, jednak była dosyć poważna.

Nieudana próba zatrzymania

37-letnia kobieta wjechała w budynek sklepu na stacji benzynowej. Policja, która była na miejscu nieudolnie próbowała zatrzymać kierowcę. Kierująca wjechała na teren stacji, a następnie zaczęła uciekać przed policją.

Nieudaną próbę zatrzymania widać na nagraniu jednego z uczestników zdarzenia. Widać tam nieudolność policji.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Sama zgłosiła się na policję

Na nagraniu słyszymy strzały, które policjanci usiłowali oddać w samochód. Tak na prawdę nie wiadomo w co celowali, ponieważ kule nie otarły się nawet o samochód. Kobiecie udało się uciec ze stacji.

Niedługo później 37-latka zgłosiła się na komisariat. Policji udało się ustalić, że kobieta straciła nad sobą panowanie po kłótni ze swoim partnerem.

Stwierdziła, że ok. godz. 23 w sobotę wracali z partnerem z Holandii i zatrzymali się na stacji benzynowej. To tam doszło między nimi do poważnej kłótni. Obecnie wyjaśniamy przyczynę zachowania kobiety, która autem zdemolowała stację benzynową. Kobieta sama oddała się w ręce policji na komendzie w Koszalinie. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwa, badanie krwi nie wykazało obecności środków odurzających – powiedziała w rozmowie z „Faktem” sierżant Karolina Seemann z policji w Kołobrzegu.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
ŹródłoOnet/Fakt/PAP

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
kobieta
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...