środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kiedy uczniowie wrócą do szkół? Niedzielski podał termin

Kiedy uczniowie wrócą do szkół? Niedzielski podał termin

Minister Niedzielski w swoim wywiadzie dla RMF FM opowiedział o planowanych terminach powrotu do szkół dzieci w klasach I – III.Niezależnie od tego kiedy szczepionka się pojawi, ani jak szybko uda się zaszczepić Polaków dzieci wrócą do szkoły. Są jednak warunki, o których wspomniał minister. Należy kontrolować ilość zachorowań w całym kraju oraz w danych regionach. Od tego uzależniony jest powrót najmłodszych do szkół.

Czy dzieci będą bezpieczne?

Rodzice martwią się o swoje pociechy i o siebie. Dopóki szkoły były otwarte dzieci często zastawały w domu z rodzicami na kwarantannę. Ciężko upilnować jednego 6, 7 czy 8 latka, a co dopiero całą klasę.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!


Rząd zdaje sobie sprawę z tego i dlatego przed podjęciem decyzji skonsultuje się z nauczycielami oraz dyrektorami szkół jak można poradzić sobie w tej sytuacji. Przede wszystkim nauczyciele zostaną poddani testom przesiewowym aby uczniowie i współpracownicy byli bezpieczni.

Dokładny termin nie jest jeszcze podany, jednak minister wskazuje, że rząd planuje to na połowę stycznia 2021 roku. Na 90% możemy się spodziewać, że najmłodsi wrócą do szkolnych ławek już 18 stycznia, czyli po feriach zimowych.

Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!
ŹródłoOnet

Makabryczne odkrycie! Znaleziono zwłoki mężczyzny

Przy Sopockim molo dokonano makabrycznego odkrycia. Z wody wyłowiono zwłoki mężczyzny. Ciało mężczyzny Odkrycia...

Piosenkarka wyznała, że jest poważnie chora! To nie COVID!

Piosenkarka poinformowała swoich fanów, że jest chora. Napisała post, w którym wyznała, że leży przykuta do łóżka. Okazało się, że jej stan...

Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!

Ekspedientki z jednego z marketów z województwa Wielkopolskiego okradały swojego pracodawcę. Proceder ten trwał od blisko 3 lat.

Radny PO zlecił pobicie?! Jest reakcja partii!

Radny PO usłyszał już zarzuty prokuratorskie. Polityk oskarżony jest o zlecenie pobicia. Kroki prawne podjęli śledczy, ale także jego partia.

Tragedia! Nie żyje małżeństwo z województwa łódzkiego!

Do tragedii doszło nieopodal miejscowości Granice w województwie łódzkim. Na drodze krajowej 42 zginęło małżeństwo. Wypadek!

Maryla Rodowicz umiera? Co dzieje się z gwiazdą estrady?!

Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów.
termin
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...