Jarosław Kaczyński wyprowadzi Polskę z UE? ”Wykazaliśmy maksimum dobrej woli”

295
twitter.com, @marek67r

Jarosław Kaczyński w rozmowie z tygodnikiem ,,Sieci” został zapytany o relacje z Komisją Europejską. ,,W relacjach z Unią wykazaliśmy maksimum dobrej woli. Ale ustępstwa nic nie dały. Dalej cofać się nie możemy i nie mamy gdzie” – odpowiedział Jarosław Kaczyński, prezes Prawa i Sprawiedliwości.

Rodzinna tragedia. Zmarła, gdy dowiedziała się o śmierci syna

Kiedy Polexit?

Jarosław Kaczyński ostro skomentował relacje z Unią Europejską i samą zmianę polskich złotych na euro. „Niektórzy chcą trwać w głupocie, złudzeniach, inni cynicznie liczą na fortuny, które zarobią na jakimś zniewalaniu Polski. Operacja ewentualnej zmiany złotego na euro byłaby dla spekulantów mających dostęp do odpowiedniej wiedzy okazją do zarobienia miliardów. Ale reszta powinna zrozumieć i przyjąć, że próbuje się nam zabrać wolność, suwerenność i jeszcze nas obrabować” – przyznał prezes PiS.


Staruszka straciła oszczędności i biżuterię. Uwierzyła oszustom, że wnuk miał wypadek

„Wykazaliśmy maksimum dobrej woli, poszliśmy na kompromisy, ale widać, że nie o to tu chodzi” – podkreślił prezes PiS. „Jeżeli wygramy, stosunki z Unią Europejską będziemy musieli ułożyć po nowemu. Nie może być tak – i nie będzie – że Unia wobec nas nie uznaje traktatów, porozumień, umów. Nawet wyroków TSUE, który jasno stwierdził, że w przypadku sędziów powołanie przez prezydenta zamyka temat, nawet jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości. Sami to orzekli i nic to nie zmienia – pani von der Leyen wrzuca żądania możliwości podważania decyzji jednego sędziego przez drugiego. Tego nie możemy zaakceptować” – dodał.


Mężczyzna próbował okraść sklep. Pomagały mu jego dzieci w wieku 9 i 11 lat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here