wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Dzieci wracają do szkoły? Znamy daty!

Dzieci wracają do szkoły? Znamy daty!

Rząd podaje coraz nowsze daty powrotu do szkół przez dzieci. Rodzice, dzieci oraz nauczyciele nie radzą sobie najlepiej ze zdalnym nauczaniem. Minister edukacji ogłasza wstępne daty.


(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Dzieci raz mogą chodzić do szkoły raz nie. Dla rodziców, którzy pracują połączenie nauki ich pociech oraz pracy jest bardzo trudna. Dzieciom należy teraz poświęcać więcej czasu, ponieważ nauczyciele nie skupiają się na uczniach tak jak w szkole.

W czasie lekcji nauczyciel tłumaczy i pyta czy wszystko jest zrozumiałe. Nie widząc buzi dziecka ciężko stwierdzić czy faktycznie rozumie przekazany materiał, a uczniowie wstydzą się powiedzieć, że coś nie jest dla nich zrozumiałe.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Prawdopodobne terminy

Najprawdopodobniejszym terminem jest 17 stycznia, czyli koniec ferii zimowych. Do szkół mieliby wrócić uczniowie najmłodszych klas szkoły podstawowej. Istnieje duża szansa, że poza uczniami klas I-III, do szkół wrócą ósmoklasiści oraz klasy maturalne.

Założono pięć wariantów powrotu do szkół. Wszystkie one uwzględniają różne rozwinięcie pandemii, szczepionki oraz potrzeby dzieci.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon
ŹródłoOnet

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
dzieci
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...