niedziela, 9 maja, 2021
Godzinnik.pl Polska "Katastrofa państwa; Raj dla kapusiów..." To dopiero początek?! Burza po wyroku Trybunału...

„Katastrofa państwa; Raj dla kapusiów…” To dopiero początek?! Burza po wyroku Trybunału Konstytucyjnego!

Uzasadnienie wyroku Trybunału Konstytucyjnego wywołało burzę w Internecie. Gwiazdy, celebryci, osoby publiczne oraz prywatne komentują wydarzenia z ogromnym niedowierzaniem.

Wyrok TK jako przykrywka?!

Wiele osób, które wyraziło swoją opinię w internecie zarzuca, że opublikowanie uzasadnienia wyroku ma za zadanie przykryć nieudolności rządu, aby ludzie skupili się na tym. Problemy ze szczepionkami czy zgrzyty w partii rządzącej zeszły na dalszy plan. Wyrok TK to królik wyciągnięty z kapelusza na specjalne okazje.

Dzieje się tak źle, że rząd postanowił zasłonić swoje błędy. Wszyscy teraz mówią i piszą, o tym co wydarzyło się 27 stycznia 2021 roku i o tym co wydarzy się już niedługo. Kompletny zakaz aborcji, brak wyboru, cierpienie kobiet i dzieci, a przede wszystkim brak pomocy od państwa.

Były radny klubu PiS zatrzymany za molestowanie!

Kobiety mają głos!

27 stycznia 2021 roku kobiety znowu wyszły na ulice, żeby pokazać swój sprzeciw. Wiele znanych twarzy wsparło je w dążeniu do celu. Internet od wczoraj zalany jest postami, komentarzami, filmami, a także komentarzami.

Łukasz Orbitowski wypowiedział się w charakterystyczny dla siebie sposób o tym co myśli na temat opublikowanego wyroku TK:

Matylda Damięcka skomentowała sprawę grafiką. Od jakiegoś czasu tak pokazuje co myśli o świecie i decyzjach, jakie są podejmowane. Jej rysunki są udostępniane przez tysiące kobiet.

” dobrze ci było? ” #polskirzadwiejakzrobicdobrze

Opublikowany przez The Girl Who Fell on Earth Środa, 27 stycznia 2021
Młoda aktorka żegna się z przyjacielem! Dziewczyna jest zrozpaczona!

Do ogłoszenia wyroku odniosło się również wielu dziennikarzy, pisarzy czy polityków. Wielu z nich zauważyło, że jest to przykrywka dla problemów, z którymi nie radzi sobie PiS. W śród takich osób był Marcin Meller:

Masz dwie lewe ręce, nie radzisz sobie z pandemią i szczepieniami? Przypierdol kobietom.

Opublikowany przez Marcin Meller Środa, 27 stycznia 2021

Do podobnych wniosków doszedł Filip Springer:

wnioskowanie w tym zasranym kraju: władza publikuje wyrok w sprawie aborcji –> CZYTAJ JAKO –> idzie trzecia fala pandemii, a problemów ze szczepieniami nikt nie będzie nawet próbował rozwiązać.

Opublikowany przez Filip Springer Środa, 27 stycznia 2021
Mężczyzna znęcał się nad swoją 92-letnią matką!

Strzelanina na warszawskim Gocławiu! Jeden mężczyzna nie żyje!

Na warszawskim Gocławiu dzisiaj (7 maja doszło) do strzelaniny. W pralni w okolicach skrzyżowania ul. Bora-Komorowskiego z ul. Umińskiego miała miejsce awantura....

Były radny klubu PiS zatrzymany za molestowanie!

Wojciech D., który niegdyś został wybrany z ramienia PiS na radnego został aresztowany. Członek zarządu powiatu miechowskiego i były zastępca komendanta policji...

Młoda aktorka żegna się z przyjacielem! Dziewczyna jest zrozpaczona!

Zmarł młody twórca internetowy Jakub Łozicki pseudonim "Fisza". Młoda aktorka Julia Wróblewska żegna przyjaciela wzruszającym wpisem. Nie żyje...

Uczennica gimnazjum postrzeliła trzy osoby w szkole! ,,To był najgorszy koszmar”

Uczennica gimnazjum postrzeliła swoich rówieśników i nauczycielkę. ,,To był najgorszy koszmar''. Nikt się nie spodziewał takiego zachowania nastolatki w Stanach Zjednoczonych.

Mężczyzna znęcał się nad swoją 92-letnią matką!

64-letni mężczyzna z wielkopolski znęcał się nad swoją 92-letnią matką. Od kilku miesięcy regularnie bił ją i wyzywał. Teraz za to odpowie....

Ida Nowakowska zdradziła jak długo walczyła, aby zostać mamą!

Ida Nowakowska już niedługo zostanie pierwszy raz mamą. Gwiazda TVP zdradziła, że o ciążę starała się bardzo długo, a droga do szczęścia...
wyrok
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!