poniedziałek, 1 marca, 2021
Godzinnik.pl Polska "Katastrofa państwa; Raj dla kapusiów..." To dopiero początek?! Burza po wyroku Trybunału...

„Katastrofa państwa; Raj dla kapusiów…” To dopiero początek?! Burza po wyroku Trybunału Konstytucyjnego!

Uzasadnienie wyroku Trybunału Konstytucyjnego wywołało burzę w Internecie. Gwiazdy, celebryci, osoby publiczne oraz prywatne komentują wydarzenia z ogromnym niedowierzaniem.

Wyrok TK jako przykrywka?!

Wiele osób, które wyraziło swoją opinię w internecie zarzuca, że opublikowanie uzasadnienia wyroku ma za zadanie przykryć nieudolności rządu, aby ludzie skupili się na tym. Problemy ze szczepionkami czy zgrzyty w partii rządzącej zeszły na dalszy plan. Wyrok TK to królik wyciągnięty z kapelusza na specjalne okazje.

Dzieje się tak źle, że rząd postanowił zasłonić swoje błędy. Wszyscy teraz mówią i piszą, o tym co wydarzyło się 27 stycznia 2021 roku i o tym co wydarzy się już niedługo. Kompletny zakaz aborcji, brak wyboru, cierpienie kobiet i dzieci, a przede wszystkim brak pomocy od państwa.

Policjant uratował kobietę przed gwałtem!

Kobiety mają głos!

27 stycznia 2021 roku kobiety znowu wyszły na ulice, żeby pokazać swój sprzeciw. Wiele znanych twarzy wsparło je w dążeniu do celu. Internet od wczoraj zalany jest postami, komentarzami, filmami, a także komentarzami.

Łukasz Orbitowski wypowiedział się w charakterystyczny dla siebie sposób o tym co myśli na temat opublikowanego wyroku TK:

Matylda Damięcka skomentowała sprawę grafiką. Od jakiegoś czasu tak pokazuje co myśli o świecie i decyzjach, jakie są podejmowane. Jej rysunki są udostępniane przez tysiące kobiet.

” dobrze ci było? ” #polskirzadwiejakzrobicdobrze

Opublikowany przez The Girl Who Fell on Earth Środa, 27 stycznia 2021
Polki uciekają z kraju! Tak źle jeszcze nigdy nie było!

Do ogłoszenia wyroku odniosło się również wielu dziennikarzy, pisarzy czy polityków. Wielu z nich zauważyło, że jest to przykrywka dla problemów, z którymi nie radzi sobie PiS. W śród takich osób był Marcin Meller:

Masz dwie lewe ręce, nie radzisz sobie z pandemią i szczepieniami? Przypierdol kobietom.

Opublikowany przez Marcin Meller Środa, 27 stycznia 2021

Do podobnych wniosków doszedł Filip Springer:

wnioskowanie w tym zasranym kraju: władza publikuje wyrok w sprawie aborcji –> CZYTAJ JAKO –> idzie trzecia fala pandemii, a problemów ze szczepieniami nikt nie będzie nawet próbował rozwiązać.

Opublikowany przez Filip Springer Środa, 27 stycznia 2021
Awans Obajtka i jego znajomych! Afera taśmowa ma swój ciąg dalszy!

Wysadził dziecko na trasie szybkiego ruchu, teraz czeka go kara!

W sieci film, na którym widać jak mała dziewczynka idzie sama wzdłuż drogi szybkiego ruchu bardzo szybko obiegł internautów. Wielu z nich...

Tragedia! Śmierć czteroosobowej rodziny!

W Dziwnowie doszło do poważnego wypadku. Cztery osoby nie żyją, dwoje z nich to małe dzieci. Prokuratura wszczyna śledztwo w sprawie tragedii....

Awans Obajtka i jego znajomych! Afera taśmowa ma swój ciąg dalszy!

W zeszły piątek na jaw wyszły taśmy rozmów Daniela Obajtka. Na nagraniach słychać, że mężczyzna nie przebiera w słowach. Używa wulgaryzmów i...

Ofiara księdza pedofila do swojego oprawcy: „Zabiłeś mnie, żyje tylko kawałeczkiem życia”

Robert Fidura w dzieciństwie padł ofiarą dwóch księży pedofilów. Zrezygnował z zasiadania w Fundacji Świętego Józefa, która wspiera osoby wykorzystywane. Powiedział również...

Polki uciekają z kraju! Tak źle jeszcze nigdy nie było!

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji skłonił bardzo wiele Polek do podjęcia decyzji o wyjeździe z kraju. Strajki, protesty oraz manifestacje niczego...

Policjant uratował kobietę przed gwałtem!

W Chojnie kobieta przeżyła chwilę grozy. Gdyby nie policjant zapewne zostałaby zgwałcona. Krzyk! W...