poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Karygodne zachowanie Ryszarda Terleckiego w galerii handlowej! "Jest Pani kretynką"

Karygodne zachowanie Ryszarda Terleckiego w galerii handlowej! „Jest Pani kretynką”

W galerii handlowej w Warszawie, Ryszard Terlecki wdał się w słowną przepychankę z kobietą robiącą zakupy. Na nagraniu widać, jak wicemarszałek sejmu agresywnie zareagował.

zachowanie Ryszarda Terleckiego
Źródło: Twitter/Barbara Nowacka
Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Zachowanie Ryszarda Terleckiego…

Na Twitterze Barbary Nowackiej pojawiło się nagranie, gdzie słychać kłótnie pomiędzy Ryszardem Terleckim, a „panią Magdą”. Posłanka Barbara Nowacka, zamieściła również komentarz nad nagraniem.

PiSowska arogancja i chamskie zachowanie w stosunku do kobiet. – czytamy w poście

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

Kontrowersyjna ustawa

Kobieta odniosła się do ostatniego posiedzenia sejmu, gdzie wicemarszałek został zapytany o ustawę, która miała pomóc kobietą, ws., aborcji embrionalnej. Na ten temat wypowiadał się cały rząd PiS-u, jak i sam prezydent Andrzej Duda, który zapewniał pomoc kobietom poszkodowanym. Odpowiedź Terleckiego, wywołała wzburzenie.

Gdzieś się szykuje, ale, prawdę mówiąc, w Sejmie w tej chwili tego nie ma. (…) Nie ma go w planie najbliższego posiedzenia. (…) Rzeczywiście może trzeba pewne prace przyspieszyć – wyznał flegmatycznie.

Szokujące słowa ojca Rydzyka! Niewiarygodne co powiedział
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?