poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kardynał trafił do szpitala po tym jak stracił przytomność podczas mszy

Kardynał trafił do szpitala po tym jak stracił przytomność podczas mszy

Kardynał Kazimierz Nycz odprawiał msze, gdy nagle źle się poczuł i zasłabł. Duchowny został przewieziony do szpitala.

Msza święta

Kardynał Kazimierz Nycz zasłabł podczas nabożeństwa św. Krzyżma w archikatedrze warszawskiej. Duchowny został natychmiast przewieziony do szpitala, gdzie został poddany badaniom, aby sprawdzić przyczynę jego gorszego samopoczucia.

Kardynał zachwiał się na miejscu przewodniczenia tuż po rozpoczęciu Eucharystii. Proboszcz archikatedry oraz bliski współpracownik Nycza podali mu wodę, jednak liturgii nie przerwano.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Co by się nie działo liturgia ma trwać dalej?

Proboszcz Archikatedry Warszawskiej przekazał, że kardynał wcześniej nie wykazywał, aby źle się czuł dopiero w trakcie mszy coś się wydarzyło. „W trakcie naszej liturgii na początku zauważyliśmy, że nasz arcypasterz źle się poczuł. Aktualnie ksiądz kardynał znajduje się w szpitalu i przechodzi badania. Prosimy wszystkich o wielki dar modlitwy, o modlitwę, by wrócił jak najszybciej do zdrowia, by mógł być razem z nami i pełnić swoją posługę pasterską” – mówił.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
kardynał
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...