wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kaczyński w roli Świętego Mikołaja! Rozdaje rózgi zamiast prezentów

Kaczyński w roli Świętego Mikołaja! Rozdaje rózgi zamiast prezentów

Jarosław Kaczyński w tym roku zabawi się w złego Mikołaja zamiast worka prezentów dla koalicjantów szykuje rózgi. Prezes PiS nie spieszy się z realizacją ważnego zapisu z umowy koalicyjnej.

Kaczyński nie spieszy się z realizacją ważnego zapisu umowy koalicyjnej, czyli podzielenia się milionami z subwencji partyjnej z ugrupowaniami Ziobry i Gowina. Tuż po Nowym Roku zbierze się Rada Koalicji Zjednoczonej Prawicy. Radę tworzą liderzy obozu rządzącego. Oczywiście z Jarosławem Kaczyńskim na czele. Dodatkowo będzie również Mateusz Morawiecki, Jarosław Gowin oraz Zbigniew Ziobro.

Głównymi tematami mają być napięcia pomiędzy koalicjantami, sytuacja związana z pandemią oraz plany programowe na następny rok. Politycy PiS pytani o umowę milczą, co wydaje się dziwne, ponieważ jeszcze kilka miesięcy temu zapowiadano, że PiS podzieli się milionami z koalicją.

Koalicja się buntuje, prezes się denerwuje

Prezes PiS nie lubi gdy ludzie się buntują. A ostatnimi czasy wypowiedzi polityków Zjednoczonej Prawicy często są mu nie w smak. Mają swoje zdanie i opinie, czego Kaczyński bardzo nie lubi. Nagradza się tych którzy się nie wychylają.

Prezes PiS uważa, że podział pieniędzmi byłby nagrodą dla posłów i pozwoliłby im na jeszcze większą samowole niż do tej pory. Projekt, jak zapowiadano w sierpniu miał być procedowany podczas jesiennych posiedzeń Sejmu.

Teraz obowiązuje ustawa, w której dotacje z budżetu państwa przysługują tylko tym ugrupowaniom, które startowały w wyborach samodzielnie. Porozumienie Jarosława Gowina i Solidarna Polska Zbigniewa Ziobry startowały z list PiS. Równa się to z brakiem funduszy z budżetu państwa.

Według Kaczyńskiego Solidarna Polska i porozumienie muszą znać swoje miejsce w szeregu.

Po ostatnich wyborach parlamentarnych pieniądze podatników na działalność statutową przyznano odpowiednio: PiS – 23,5 mln zł, PO – 19,8 mln, SLD – 11,5 mln, PSL – 8,3 mln, Konfederacji – 6,8 mln. Rocznie to 70 mln zł.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
ŹródłoWP

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Kaczyński
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...