niedziela, 5 grudnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kaczyński skończony?! "Podsypiający dyktator"

Kaczyński skończony?! „Podsypiający dyktator”

Na stronie TOKFM pojawiła się audycja z Jackiem Żakowskim. Poruszone zostały tematy delegacji Andrzej Dudy na zgromadzeniu ONZ-tu, a także ogólnej pozycji Polski w Unii. Nie zabrakło również komentarza odnośnie konferencji prasowej Jarosława Kaczyńskiego i Błaszczaka.

Jarosław Kaczyński zasnął na własnej konferencji prasowej? To nagranie jest hitem sieci! MEMY
Źródło: Facebook.com/watch/RuchOsmiuGwiazd

Polexit tak czy nie?

Jednym z pierwszych tematów gości Jacka Żakowskiego, była rozmowa o pozycji Polski w Unii Europejskiej. Panowie skupili się na sporze rządu i temacie praworządności oraz wizyty prezydenta we Francji. Emanuel Macron wyraził troskę o polskie sądownictwo i nawołuje Andrzeja Dudę, do wzmożonego wysiłku na rzecz praworządności. Jeden z gości stwierdził, że rządzący już dawno stracili panowanie i kontrolę.

Im już nikt nie wierzy (…) Straciliśmy przewagę państwową. Prowadzimy politykę, stojąc na głowie – skomentował dziennikarz.

Kaczyński skończony?!

Kolejnym tematem była konferencja Mariusza Błaszczaka i Jarosława Kaczyńskiego, a w szczególności żywiołową dyskusję wywołała postawa prezesa partii.

To nie jest temat do żartów i złośliwości. Opozycja tutaj postąpiła bardzo powściągliwie i kulturalnie. Natomiast to pokazuje, jak słabe jest przywództwo w Polsce. Kaczyński słabnie w oczach. Przysypia na własnej konferencji, ten obraz idzie w świat i wygląda to bardzo kiepsko – dodał Wołek.

Do sytuacji odniósł się Jacek Żakowski, mówiąc, że Kaczyński tylko udaje nieprzytomnego. A w rzeczywistości, jest poważnym i wyrafinowanym politykiem.

Kaczyński raczej udaje nieprzytomnego, a w gruncie rzeczy jest bardzo niebezpiecznym graczem. Co więcej, podsypiający dyktator nie jest dobrą informacją dla ludności- podsumował Żakowski.

NEWSLETTER

Strzały na granicy polsko-białoruskiej! Początek długiej wojny?

Wojska białoruskie użyły broni, padły strzały. Sytuacja ta prawdopodobnie była ostrzeżeniem po informacji o kolejnych sankcjach dla państwa Łukaszenki.

Rafał Trzaskowski ośmieszony! Memy i żarty zalewają internet

Czwartkowe wystąpienie Prezydenta Warszawy odbiło się szerokim echem pośród internautów. Rafał Trzaskowski podczas przemówienia w USA wykazał się, niespotykaną jak dotąd gestykulacją...

Kupiłeś to mięso? Lepiej go nie jedz! Wykryto w nim groźną bakterię

Główny Inspektorat Sanitarny ostrzega przed groźną bakterią wykrytą w mięsie. Pałeczki Salmonelli, śmiertelnie groźniej bakterii, zostały wykryte w jednej z partii tatara...

Była posłanka PO zatrzymana przez CBA! Ma ogromne problemy

Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali Bożenę K., byłą posłankę Platformy Obywatelskiej z Suwałk. Ma to związek ze śledztwem w sprawie przedstawiania przez...

Ogromne zmiany w emeryturach! Seniorzy będą zaskoczeni

Rząd próbuje złagodzić negatywne nastroje społeczne, dlatego już od marca możemy spodziewać się podwyżek. Płaca emerytalna zostanie podniesiona o 9,6 punktów procentowych.

Nie popularny aktor! Był znany z wielu produkcji

27 listopada zmarł popularny aktor. Znany z seriali takich jak "Moda na sukces" czy "Statek miłości". Miał 69 lat.

Cały Sejm pogrążony w żałobie! Nie żyje ważna dla rządu osoba

Sejm pogrążył się w żałobie w związku ze śmiercią bardzo ważnej dla całego rządu postaci. To bardzo smutna wiadomość i wyjątkowo przygnębiający...

Elżbieta II nie jest już królową! Świat nie może uwierzyć

Oficjalnie Elżbieta II przestaje pełnić rolę królowej Barbadosu. Nowym prezydentem została Sandra Mason, co równoznaczne jest z nowym ustrojem wyspy, który od...

Zmarł 19-latek, który przebywał w izolacji! Nikt mu nie pomógł

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Kędzierzynie Koźlu. 19-latek zmarł podczas odbywania domowej izolacji. Wiadomo, że był zakażony koronawirusem.