niedziela, 13 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Kaczyński na mównicy w kościele! Wzruszająca przemowa

Kaczyński na mównicy w kościele! Wzruszająca przemowa

Jarosław Kaczyński rzadko wypowiada się o kimś dobrze. Można powiedzieć, że ma zasadę, albo mówi źle, albo nie mówi wcale. Jednak ostatnio zrobił wyjątek i wszedł na mównicę w kościele, aby wyrazić swój żal po śmierci znanej aktorki.

W niedzielę 10 stycznia w godzinach wieczorny odbyła się msza święta. Była to 129 miesięcznica katastrofy smoleńskiej. Tym razem okazało się, że była ona inna niż do tej pory.

Po zakończeniu nabożeństwa na mównicę wyszedł Prezes PiS, aby pożegnać aktorkę Katarzynę Łaniewską, która zmarła 7 grudnia w wieku 87 lat. Jego słowa wydawały się być szczere, mówił z ogromnym smutkiem i żalem o zmarłej.

Lech Wałęsa okradziony! Dawno nie było mu tak przykro

Oj córciu, córciu…

Słowa, które kojarzą się z Katarzyną Łaniewską. Była znaną aktorką, która zagrała wiele ról filmowych, serialowych oraz teatralnych. Jednak największą popularność przyniosła jej rola matki Katarzyny Solskiej w „Koglu – moglu”. To właśnie w tym filmie padły kultowe słowa „Oj córciu, córciu długo ty już panienką nie będziesz”

Aktorka zmarła 7 grudnia. Została pochowana na Cmentarzu Służewieckim Nowym w Warszawie. Ze względu na pandemię koronawirusa uroczystość była bardzo skromna i uczestniczyło w niej tylko kilka osób z jej najbliższego otoczenia.

Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego! ,,To się stanie''

Ceniona przez Kaczyńskiego

Łaniewska była bardzo ceniona przez prezesa PiS. W trakcie pogrzebu nie mógł się pojawić, ponieważ obostrzenia na to nie pozwoliły, jednak można było dostrzec wśród kwiatów, również wieniec od Kaczyńskiego.

W czasie mszy świętej w archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie Kaczyński po mszy oddał hołd aktorce.

Pani Katarzyna Łaniewska była aktorką, wybitną aktorką, i była, co za tym idzie, artystą. Bo aktor, prawdziwy aktor, a już w szczególności wybitny aktor, jest artystą, bo to sztuka, choć ulotna, to bardzo ważna, niezwykła, niezastąpiona – mówił Kaczyński.

W wystąpieniu nie zabrakło wielu wzruszających momentów.

Nie mogliśmy być nawet na jej pogrzebie, ale będziemy ją pamiętać, bo jesteśmy jej dłużnikami, wielkimi dłużnikami. Chylimy czoła przed jej życiem i jesteśmy przeświadczeni, ja jestem głęboko przekonany, że Bóg nagrodzi jej postawię i że kiedyś ci, którzy na to zasłużą, spotkają się tam, gdzie każdy z nas iść powinien, u stóp naszego Ojca – powiedział na koniec Jarsław Kaczyński.

Niedzielski ostrzega! Może zrobić się niebezpiecznie
Źródłose.pl

Znaleziono ciało dziecka w torbie na dnie morza! Trwają dalsze poszukiwania

27 kwietnia ojciec porwał dwie córki. Dopiero dzisiaj u wybrzeża Teneryfy zostało odnalezione ciało jednej z sióstr. Znaleziono...

Duży spadek aborcji! Lekarze masowo odmawiają

Aborcja to temat, który dzieli społeczeństwo na pół. Jedni uważają, że jest jest to wolność i wybór kobiety, zaś drudzy, że jest...

Gdzie jechać na wakacje 2021? Lista bezpiecznych państw

Lista krajów gdzie można latać z Polski bez kwarantanny po przylocie: AlbaniaBułgariaChorwacjaCzarnogóraDominikanaEgiptHiszpania i Wyspy KanaryjskieKeniaKostarykaKubaLuksemburgMacedoniaMaderaMalediwyMaltaMeksykSzwecjaTurcjaWyspy Zielonego PrzylądkaTanzania i ZanzibarZjednoczone Emiraty Arabskie

Przeraźliwa przepowiednia Jackowskiego! ,,To się stanie”

Krzysztof Jackowski jest jednym z najpopularnieszych jasnowidzów w Polsce. Niejednokrotnie jego wizje się spełniły, ale ta, którą przepowiedział na lato 2021 przeraża!

Niedzielski ostrzega! Może zrobić się niebezpiecznie

Tak się wszystko zaczęło... Koronawirus obecny jest w Polsce od marca 2020 roku. Od czasu pandemii dużo się zmieniło,...

Lech Wałęsa okradziony! Dawno nie było mu tak przykro

Lech Wałęsa od kilku lat jest właścicielem restauracji w Gdańsku. To co zdarzyło się pod koniec maja sprawiło mu wiele przykrości i...
Kaczyński
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...