wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kaczyński na mównicy w kościele! Wzruszająca przemowa

Kaczyński na mównicy w kościele! Wzruszająca przemowa

Jarosław Kaczyński rzadko wypowiada się o kimś dobrze. Można powiedzieć, że ma zasadę, albo mówi źle, albo nie mówi wcale. Jednak ostatnio zrobił wyjątek i wszedł na mównicę w kościele, aby wyrazić swój żal po śmierci znanej aktorki.

W niedzielę 10 stycznia w godzinach wieczorny odbyła się msza święta. Była to 129 miesięcznica katastrofy smoleńskiej. Tym razem okazało się, że była ona inna niż do tej pory.

Po zakończeniu nabożeństwa na mównicę wyszedł Prezes PiS, aby pożegnać aktorkę Katarzynę Łaniewską, która zmarła 7 grudnia w wieku 87 lat. Jego słowa wydawały się być szczere, mówił z ogromnym smutkiem i żalem o zmarłej.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Oj córciu, córciu…

Słowa, które kojarzą się z Katarzyną Łaniewską. Była znaną aktorką, która zagrała wiele ról filmowych, serialowych oraz teatralnych. Jednak największą popularność przyniosła jej rola matki Katarzyny Solskiej w „Koglu – moglu”. To właśnie w tym filmie padły kultowe słowa „Oj córciu, córciu długo ty już panienką nie będziesz”

Aktorka zmarła 7 grudnia. Została pochowana na Cmentarzu Służewieckim Nowym w Warszawie. Ze względu na pandemię koronawirusa uroczystość była bardzo skromna i uczestniczyło w niej tylko kilka osób z jej najbliższego otoczenia.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Ceniona przez Kaczyńskiego

Łaniewska była bardzo ceniona przez prezesa PiS. W trakcie pogrzebu nie mógł się pojawić, ponieważ obostrzenia na to nie pozwoliły, jednak można było dostrzec wśród kwiatów, również wieniec od Kaczyńskiego.

W czasie mszy świętej w archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie Kaczyński po mszy oddał hołd aktorce.

Pani Katarzyna Łaniewska była aktorką, wybitną aktorką, i była, co za tym idzie, artystą. Bo aktor, prawdziwy aktor, a już w szczególności wybitny aktor, jest artystą, bo to sztuka, choć ulotna, to bardzo ważna, niezwykła, niezastąpiona – mówił Kaczyński.

W wystąpieniu nie zabrakło wielu wzruszających momentów.

Nie mogliśmy być nawet na jej pogrzebie, ale będziemy ją pamiętać, bo jesteśmy jej dłużnikami, wielkimi dłużnikami. Chylimy czoła przed jej życiem i jesteśmy przeświadczeni, ja jestem głęboko przekonany, że Bóg nagrodzi jej postawię i że kiedyś ci, którzy na to zasłużą, spotkają się tam, gdzie każdy z nas iść powinien, u stóp naszego Ojca – powiedział na koniec Jarsław Kaczyński.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
Źródłose.pl

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Kaczyński
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...