środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Kaczyński jest wściekły! Obajtek przysłania prezesa i jego Nowy Ład!

Kaczyński jest wściekły! Obajtek przysłania prezesa i jego Nowy Ład!

Jarosław Kaczyński jest wściekły! Tyle czasu on i jego ekipa pracowali nad Nowym Ładem, a afery związane z Obajtkiem pokrzyżowały mu plany.

Trzecia fala i Obajtek!

Wszyscy z niecierpliwością czekają na pokazanie strategii społeczno-gospodarczej PiS. Jednak wszystko ciągle się opóźnia. Oficjalnie wszystko przez trzecią falę koronawirusa. Jednak w kuluarach rozmawia się o tym, że Kaczyński nie jest zadowolony z afer związanych z Obajtkiem.

Od ponad trzech miesięcy nie ma czasu na ujawnienie Nowego Ładu. Pierwotnie strategię społeczno-gospodarcza na czas po pandemii, mieliśmy poznać na początku stycznia. Mamy marzec, a informacji jak nie było tak nie ma. Obecnie mówi się, że może po Wielkanocy dowiemy się czegoś więcej.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Nowe pomysły, stare problemy

Redakcja OKO.press nieoficjalnie ujawnia, że w Nowym Ładzie mają się znaleźć pomysły dotyczące emerytur bez podatku do 2,5 tysiąca złotych, a także podwyższenie kwoty bez podatku do 30 tysięcy złotych.

Oficjalnie mówi się, że trzecia fala utrudnia PiS pochwalenie się nowymi pomysłami. Jednak prawda jest trochę inna. Afery prezesa Orlenu stały się codziennością. Niestety nazwisko Obajtka mocno kojarzone jest z Kaczyńskim. Dlatego wicepremier chce, aby ucichły spekulacje wokół jego kolegi. Dopiero wtedy ujawni światu swój „plan”.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Kaczyński
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...