wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Już wiadomo co z życiem i zdrowiem Wałęsy!

Już wiadomo co z życiem i zdrowiem Wałęsy!

Lech Wałęsa jest już po kilkugodzinnej operacji serca. Byłemu prezydentowi wymieniono baterię w rozruszniku oraz naprawiono drut który, złamał mu się w sercu.

Operacja Lecha Wałęsy

Z ustaleń „Super Expressu” wynika, że Lech Wałęsa jest już po operacji. Z informacji wynika również, że wszystko przebiegło dobrze i sprawnie, a były prezydent jest już wybudzony.

Wałęsa przeżył ciężkie chwile i bardzo martwił się o swoje zdrowie. Wczoraj trafił on do jednego z Gdańskich szpitali, a sytuacja od kilku dni była bardzo poważna. Były prezydent obawiał się, że może umrzeć. Z jednej strony zapewniał, że jest na to gotowy, a z drugiej zaś stresował się operacją.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Wszystko dobrze!

Okazało się, że jego operacja nie była tylko czystą formalnością, ponieważ złamał się również drut w sercu co zagrażało życiu prezydenta. Na szczęście operacja przebiegła pomyślnie, a Wałęsa cały i zdrowy leży na oddziale.

Nie wiem, jaka jest wola nieba, a z nią się zawsze zgodzić trzeba. Czas pokaże. Jestem przygotowany na dwa główne rozwiązania. Liczę na właściwe osądzenie, więc nie wiedząc, kiedy się spotkamy następnym razem, nie wiedząc, czy się w ogóle spotkamy, chcę państwu powiedzieć, że robiłem wszystko, by dobrze służyć narodowi – powiedział Wałęsa w swoim oświadczeniu w mediach społecznościowych na chwilę przed operacją.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!
ŹródłoSE/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Wałęsy
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...