poniedziałek, 10 maja, 2021
Godzinnik.pl Polska Jarosław Kaczyński znowu jest zły! Posłowie PiS zagłosowali przeciw Funduszowi Odbudowy!

Jarosław Kaczyński znowu jest zły! Posłowie PiS zagłosowali przeciw Funduszowi Odbudowy!

Politycy Solidarnej Polski zapowiadali, że zagłosują przeciw Funduszowi Odbudowy. Jednak po politykach PiS nikt się tego nie spodziewał. Szczególnie, że wszyscy wiedzieli jak ważne jest to dla Jarosława Kaczyńskiego.

Trzy osoby z PiS przeciw!

Swój sprzeciw wyrazili posłowie PiS co zaskoczyło Jarosława Kaczyńskiego. Posłowie zdawali sobie sprawę jak ważną kwestią dla prezesa PiS jest Fundusz Odbudowy. Wicepremier był przekonany, że wszyscy z jego partii zagłosują „za”.

Dwie posłanki postanowiły wytłumaczyć się z podjętych przez siebie decyzji. Jedna napisała na Facebooku, dlaczego zagłosowała przeciw, a druga postanowiła podzielić się tym przez swojego Twittera. Obie panie zapewne zdają sobie sprawę, że za ich „wyskok” może je czekać kara.

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

Ulubienica prezesa

Małgorzata Jankowska na swoim Facebooku podzieliła się przemyśleniami, dlaczego oddała głos przeciw. Napisała o tym, że zdaje sobie sprawę jak ogromne pieniądze Polska mogłaby dostać, jednak kobieta obawia się, że byłby to „gwóźdź do Polskiej trumny”.

To była bardzo trudna decyzja… Z jednej strony olbrzymie pieniądze dla Polski, choć obarczone dużym ryzykiem; z…

Opublikowany przez Małgorzata Janowska Wtorek, 4 maja 2021

Swój sprzeciw wyraziła również Anna Siarkowska, która od jakiegoś czasu była uznawana za ulubienicę prezesa PiS. Jarosław Kaczyński chłonął wszystkie wypowiedzi posłanki i był dumny z jej słów. Teraz poczuł się dotknięty, tym bardziej, że bardzo na nią liczył.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Nie żyje wybitny śpiewak operowy! Miał 58 lat

Zmarł wybitny śpiewak operowy i profesor Akademii Muzycznej w Poznaniu. Mężczyzna zmarł w wieku 58 lat. Nie żyje...

Żona Andrzeja Wajdy wygrała ponad 2-letnie starcie w sądzie z Karoliną Wajdą!

Zakończył się proces wieńczący 2-letnią walkę pomiędzy czwartą żoną Andrzeja Wajdy, a jego córką Karoliną. Panie nie zgadzały się co do testamentu...

Nie żyje znany biznesmen! Zginął w katastrofie lotniczej

W katastrofie pod Zieloną Górą zginął znany polski biznesmen. Przez lata był związany z firmą Cinkciarz.pl. Mężczyzna miał 71 lat.

Aktorka, którą niedawno napadnięto przeżywa dramat! Jest z nią bardzo źle!

Aktorka, którą jakiś czas temu ktoś pobił i okradł cały czas jest w złym stanie. Kobieta przeżywa dramat i nie wie czy...

Masakra na imprezie urodzinowej! 6 osób nie żyje!

W niedziele na jednej z imprez urodzinowych mężczyzna otworzył ogień. Zabił 6 osób, a wśród ofiar jest jego przyjaciółka.

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!

Do tragedii doszło w niedzielny wieczór w województwie pomorskim. Policja jeszcze nie podaje szczegółów dramatycznych wydarzeń. Nie żyje...
przeciw
W Poznaniu doszło do niewyobrażalnej tragedii. 26-letnia matka zabiła swoją 3-letnią córeczkę. Sąsiedzi oraz jej najbliżsi nie mogą uwierzyć w to co się wydarzyło. Matka zamordowała dziecko W jednym z mieszkań doszło do tragedii. Magdalena C zaatakowała nożem swoją 3-letnią córeczkę. Jeden z ciosów trafił prosto w małe serduszko....
Bądź na bieżąco z informacjami!

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z wiadomościami!