sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Polska Jarosław Kaczyński podjął zaskakującą decyzję. Czy to już koniec z 500+?

Jarosław Kaczyński podjął zaskakującą decyzję. Czy to już koniec z 500+?


500+ to jedna ze spełnionych obietnic wyborczych. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że aby otrzymać 500 złotych z podatków trzeba zabrać dużo więcej. Jednak wokół tego świadczenia ostatnimi czasy zrobiło się głośno.

Inflacja

500+ coraz bardziej traci na wartości, ponieważ inflacja rośnie w zastraszającym tempie. Mówi się, o konieczności waloryzacji 500+. Coraz częściej dochodzą do nas również głosy, że należy wprowadzić próg dochodowy po to, aby świadczenie dostawali tylko najubożsi.

Okazuje się, że prezes PiS nie jest zadowolony z efektów programów. Miał on zachęcić kobiety do rodzenia dzieci i zapewnić rodzinom realną pomoc. Okazuje się, że pomimo dodatkowego dochodu, małżeństwa coraz rzadziej decydują się na potomstwo.

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego ma wpływ na dzietność?

Coraz więcej młodych Polaków deklaruje, że nawet jeśli w planach były dzieci to już ich nie ma. Część zniechęciła się do posiadania potomstwa na zawsze, a inni odłożyli do na daleką przyszłość. Kobiety obawiają się zajścia w ciążę, a przede wszystkim tego co jeśli płód będzie chory.

Program 500+ miał poprawić dzietność w naszym kraju. Tak się jednak nie stało. Statystyki pokazują, że sytuacja jest coraz gorsza. Polskie społeczeństwo starzeje się w zastraszającym tempie. W ubiegłym roku mieliśmy największą ilość zgonów od czasów II wojny światowej.

Jarosław Kaczyński nie kryje swojego oburzenia, że flagowy program PiS nie zadziałał. Dlatego zdecydował się na zmiany. Jeszcze nie wiadomo jak dokładnie będą one wyglądały.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...