wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Zapadł wyrok w sprawie Kaczyńskiego!

Zapadł wyrok w sprawie Kaczyńskiego!

Pełnomocnicy prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego złożyli do Sądu Najwyższego wniosek o kasację od wyroku w sprawie obrażenia Radosława Sikorskiego. Sąd orzekł, że prezes ma przeprosić za swoje słowa. Do dzisiaj tego nie zrobił.

Zdrada dyplomatyczna w Smoleńsku

Katastrofa w Smoleńsku wstrząsnęła wszystkimi jednak najbardziej Martą oraz Jarosławem Kaczyńskimi, ponieważ stracili bardzo ważne osoby. Ona, rodziców, on brata i bratową. Kaczyńska nie wypowiada się na ten temat. Jednak prezes PiS jest przepełniony nienawiścią za to co się zdarzyło.

Prezes PiS zarzucił politykowi Platformy „zdradę dyplomatyczną w Smoleńsku”. Sąd Apelacyjny uznał, że nie miał racji i nakazał przeprosiny Sikorskiego. Skarga kasacyjna najpierw wpłynęła do Sądu Apelacyjnego w Warszawie, a następnie akta sprawy przekazano Sądowi Najwyższemu.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Niefortunne wywiady

8 lipca 2020 roku zapadł wyrok nakazujący Jarosławowi Kaczyńskiemu przeprosić za swoje słowa. W sprawie chodzi o dwa wywiady, których udzielił prezes. Prezes PiS obarcza winą Donalda Tuska oraz Radosława Sikorskiego.

Jest też sprawa wystąpienia, zgodnie z prawem międzynarodowym zastępcy ambasadora [polskiego w Moskwie] Piotra Marciniaka do władz rosyjskich o eksterytorialność terenu, gdzie nastąpiła katastrofa. To rutynowa rzecz. Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski zdecydował się wycofać z tej decyzji. To bardzo poważna sprawa. Trudno sądzić, żeby została podjęta bez wiedzy i zgody premiera Donalda Tuska – mówił wtedy Jarosław Kaczyński w wywiadzie dla PAP

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

W rozmowie z portalem Onet.pl był jeszcze bardziej krytyczny.

Wiceambasador w Moskwie Piotr Marciniak złożył notę w sprawie eksterytorialności miejsca katastrofy. Następnie polecono mu ją wycofać. To było posunięcie wykonane na polecenie Radosława Sikorskiego, ale czy bez wiedzy Tuska? Tu już jest bardzo poważny przepis kodeksu karnego – zdrada dyplomatyczna – Za te słowa o zdradzie dyplomatycznej Jarosław Kaczyński miałby przeprosić

Sikorski pozwał Kaczyńskiego do sądu o ochronę dóbr osobistych, podkreślając, że nie miał możliwości cofnięcia noty dyplomatycznej, ponieważ wiceambasador wcale jej nie wystosował.

Wyrok Sądu Apelacyjnego został ogłoszony w lipcu. Kaczyński w ciągu 7 dni miał wystosować przeprosiny na piśmie. Jednak do tej pory tego nie zrobił. Pytany o wyjaśnienie milczy, a jego pełnomocnicy zasłaniają się tajemnicą adwokacką.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!


ŹródłoWP

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Kaczyński
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...