wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Jarosław Kaczyński nie będzie zadowolony! Sondaże są bezlitosne dla PiS!

Jarosław Kaczyński nie będzie zadowolony! Sondaże są bezlitosne dla PiS!

Nowy sondaż Kantar Polska pokazuje, że PiS nie może czuć się zbyt pewnie. Wielu Polaków nie deklaruje już swojego poparcia dla partii, która obecnie rządzi. Jarosław Kaczyński nie będzie zadowolony z wyników.

Przewaga jest coraz mniejsza

W marcu wśród osób, które zadeklarowały chęć wzięcia udziału w wyborach, największe poparcie uzyskało Prawo i Sprawiedliwość razem z Solidarną Polską i Porozumieniem. Osiągnęli wynik ponad 30% poparcia. Problem polega na tym, że inne ugrupowania zaczynają deptać PiS po piętach.

Drugie miejsce zajęła Koalicja Obywatelska, która zdobyła poparcie na poziomie 24%. Co jest lepszym wynikiem niż jeszcze jakiś czas temu. Kolejną pozycję zająłby ruch Polska 2050 Szymona Hołowni z poparciem na poziomie 14%. Za podium uplasowała się Lewica z 8% poparciem oraz Konfederacja, która mogłaby liczyć na 5%.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

PiS ciągle traci

W porównaniu z lutym największy wzrost poparcia zanotowała Koalicja Obywatelska (6 punktów procentowych). Lewica również może pochwalić się wzrostem choć nie tak spektakularnym, bo tylko o 1 punkt procentowy.

Spadek poparcia odnotowało Prawo i Sprawiedliwość o 1 punkt procentowy. Kolejno Ruch Polska 2050, Konfederacja oraz PSL-Koalicja Polska również spadły o 1 punkt procentowy w dół.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
ŹródłoPAP/Onet

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
PiS
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...