niedziela, 18 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Jarosław Kaczyński ma kłopoty! "Wszyscy to wiedzą"

Jarosław Kaczyński ma kłopoty! „Wszyscy to wiedzą”

„Blisko 3/4 Polaków uważa, że Jarosław Kaczyński powinien natychmiast odejść. Jest to jego kompletna porażka” – mówi w rozmowie z „Faktem” wiceprzewodniczący PO, Tomasz Siemoniak.Wiceprzewodniczący PO uważa, że objęcie przez Jarosława Kaczyńskiego stanowiska wicepremiera było fatalnym ruchem partii rządzącej. Według badań, trzy czwarte Polaków chce odejścia prezesa PiS ze sprawowanej funkcji.

Pozycja Jarosława Kaczyńskiego jest obecnie bardzo mocno osłabiona. Po sporach związanych z tzw. „piątką dla zwierząt” utracił on również opinię wielkiego stratega wśród członków swojej partii.

Kuzyn Kaczyńskiego opowiedział o jego tajemniczym hobby!


„Widzimy polityka, który desperacko walczy o zachowanie pozycji, ale wszyscy wiedzą, że jest na równi pochyłej i ciągnie tam swoją partię” – tłumaczy Tomasz Siemoniak.

Ostatnie sejmowe wystąpienia prezesa PiS są wyjątkowo agresywne i kompromitujące, co z kolei niekorzystnie wpływa na obraz całej partii. Według T. Siemoniaka, Kaczyński wchodząc do rządu miał dyscyplinować Zbigniewa Ziobrę, a stał się bezpośrednio lub pośrednio sprawcą kryzysu, powodującego paraliż rządu.

Źródłoo2.pl

Nie żyje popularna aktorka z ,,Harrego Pottera”. Świat pogrążony w żałobie

Nie żyje jedna z najpopularniejszych aktorek z ,,Harrego Pottera''. Kobieta znana była rownież z...

Znany aktor dostał aż 3,5 miliona złotych od Orlenu!

Prezes Orlenu Daniel Obajtek ma w zwyczaju krytykować swoich poprzedników. Okazuje się, że swego czasu znany aktor dostawał od Orlenu nie małe...

4-latek boso i w samej pieluszce błąkał się po ulicach!

4-latek urządził sobie spacer ulicami Skierniewic. Maluch miał na sobie tylko pieluszkę. Miał dużo szczęścia, że kierowca ciężarówki go zauważył.

Zagadkowa śmierć młodego chłopaka! Matka ujawnia wyniki własnego śledztwa!

Gdy policja nie robi nic, aby wyjaśnić śmierć dziecka, matka zaczyna prowadzić własne śledztwo. Brzmi jak fabuła filmu, jednak takie rzeczy dzieją...

Kochanek zabił multimilionerkę! Zadał jej 100 ciosów!

Mogło wydawać się, że ta kobieta miała wszystko. Urodę, pieniądze i miłość. Wszystko legło w gruzach, gdy kochanek postanowił ją zabić.

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią! Nie żyje kobieta

Miłosne igraszki zakończyły się tragedią. Para kochanków spotkała się na chwile uniesienia, niestety kobieta nie żyje. Była kompletnie...
Jarosław Kaczyński
Nie żyje słynna dziennikarka. Kobieta zmagała się od lat z ciężką chorobą. Zmarł w wieku 61 lat, zostawiając samego zrozpaczonego męża. Nie żyje Ewa Kluczkowska 12 kwietnia po ciężkiej walce z chorobą zmarła Ewa Kluczkowska. O jej śmierci poinformował Jan Ordyński, który jest wiceprzewodniczącym Towarzystwa Dziennikarskiego oraz członkiem rady...