wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Szok! Nikt się tego nie spodziewał! Jak mieszka prezes PiS?

Szok! Nikt się tego nie spodziewał! Jak mieszka prezes PiS?

Gdyby zastanowić się jak mieszka prezes PiS możemy sobie wyobrazić luksus. Patrząc na jego zarobki oraz pozycje wydaje nam się, że jego mieszkanie odzwierciedla jego pozycję. Nic bardziej mylnego!

Bałaganiarz?

Jarosław Kaczyński jest tak zwanym starym kawalerem, a oni mają swoje przywary. Bardzo często tacy mężczyźni nie umieją utrzymać porządku, ugotować obiadu czy zrobić prania. Za wielu z nich robią to matki.

W przypadku prezesa PiS nie można mówić o pomocy ze strony matki, ponieważ ta nie żyje. Jednak wydawać by się mogło, że pieniądze pozwolą mu na zatrudnienie kogoś do pomocy, jednak w domu Kaczyńskiego panuje ogromny bałagan.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Gdzie mieszka Jarosław Kaczyński?

Większość z nas dowiedziała się tego, gdy trwały Strajki Kobiet, ponieważ jego dom był najlepiej strzeżoną fortecą w Warszawie. Kaczyński mieszka w starej willi na Żoliborzu. Jest to najbardziej chronione miejsce w dzielnicy.

Bardzo często pod jego oknami odbywają się manifestacje czy protesty, dlatego w tamtych okolicach patrole policji są dużo częstsze niż w innych częściach Warszawy.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Stara willa

Stare domy oraz mieszkania mają to do siebie, że trzeba im poświęcać dużo czasu, aby wyglądały tak jak w czasach świetności. Prezes PiS jest tak pochłonięty polityką, że zapomniał o zadbaniu o własne podwórko.

„Super Express” postanowił sprawdzić jak naprawdę mieszka Kaczyński. Okazuje się, że bałagan i zaniedbania są standardem. Na parapetach leżą stosy papierów oraz gazet, a między nimi kilka kaktusów. Podwórko oraz furtka wyglądają nie najlepiej. Nie mówiąc już o rozlatujących się ścianach czy dziurawym dachu.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
PiS
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...