niedziela, 24 stycznia, 2021
Godzinnik.pl Polska Szok! Nikt się tego nie spodziewał! Jak mieszka prezes PiS?

Szok! Nikt się tego nie spodziewał! Jak mieszka prezes PiS?

Gdyby zastanowić się jak mieszka prezes PiS możemy sobie wyobrazić luksus. Patrząc na jego zarobki oraz pozycje wydaje nam się, że jego mieszkanie odzwierciedla jego pozycję. Nic bardziej mylnego!

Bałaganiarz?

Jarosław Kaczyński jest tak zwanym starym kawalerem, a oni mają swoje przywary. Bardzo często tacy mężczyźni nie umieją utrzymać porządku, ugotować obiadu czy zrobić prania. Za wielu z nich robią to matki.

W przypadku prezesa PiS nie można mówić o pomocy ze strony matki, ponieważ ta nie żyje. Jednak wydawać by się mogło, że pieniądze pozwolą mu na zatrudnienie kogoś do pomocy, jednak w domu Kaczyńskiego panuje ogromny bałagan.Gdzie mieszka Jarosław Kaczyński?

Większość z nas dowiedziała się tego, gdy trwały Strajki Kobiet, ponieważ jego dom był najlepiej strzeżoną fortecą w Warszawie. Kaczyński mieszka w starej willi na Żoliborzu. Jest to najbardziej chronione miejsce w dzielnicy.

Bardzo często pod jego oknami odbywają się manifestacje czy protesty, dlatego w tamtych okolicach patrole policji są dużo częstsze niż w innych częściach Warszawy.

Stara willa

Stare domy oraz mieszkania mają to do siebie, że trzeba im poświęcać dużo czasu, aby wyglądały tak jak w czasach świetności. Prezes PiS jest tak pochłonięty polityką, że zapomniał o zadbaniu o własne podwórko.

„Super Express” postanowił sprawdzić jak naprawdę mieszka Kaczyński. Okazuje się, że bałagan i zaniedbania są standardem. Na parapetach leżą stosy papierów oraz gazet, a między nimi kilka kaktusów. Podwórko oraz furtka wyglądają nie najlepiej. Nie mówiąc już o rozlatujących się ścianach czy dziurawym dachu.

Tragiczny finał parkowania samochodu! Kierowca zabił kobietę

Nieostrożność kierowcy i nieuwaga pieszej podprowadziły do tragicznego finału. Mężczyzna potrącił przechodzącą kobietę. Ta niestety zmarła.

Jarosława Kaczyńskiego obostrzenia nie dotyczą! Łamie je na oczach wszystkich Polaków

Koronawirus szaleje, liczba zachorowań wciąż jest spora. Politycy wciąż spotykają się w Sejmie, a my co jakiś czas słyszymy, że któryś z...

Kłopoty w raju! TVN musi działać szybko i stanowczo!

Stacja telewizyjna TVN w tym roku dużo szybciej startuje ze swoją wiosenną ramówką. W ich nowej ofercie jednak nie znajdziemy zbyt wielu...

Zwrot w aferze z „Gwiazdorem TVP”. Dziennikarz ujawnił rozmowę z mężczyzną

Dziennikarz Piotr Krysiak cały czas podsyca emocje po swoim szokującym odkryciu. Dostarcza mediom coraz nowsze informacje dotyczące gwałtu jednej z uczestniczek Miss...

Nie żyje znany artysta! Jego prace zapamiętamy na zawsze

Smutne wieści dotarły do fanów mistrza polskiego komiksu. Nie żyje znany artysta Henryk Jerzy Chmielewski. Zmarł w wieku 97 lat.

Kolejne problemy ze szczepionkami! Seniorzy muszą stać w ogromnych kolejkach

W piątek od godziny 6 rano ruszyły zapisy na szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów. Okazało się, że przez problemy z infolinią osoby...