sobota, 18 września, 2021
Godzinnik.pl Polska Szok! Nikt się tego nie spodziewał! Jak mieszka prezes PiS?

Szok! Nikt się tego nie spodziewał! Jak mieszka prezes PiS?


Gdyby zastanowić się jak mieszka prezes PiS możemy sobie wyobrazić luksus. Patrząc na jego zarobki oraz pozycje wydaje nam się, że jego mieszkanie odzwierciedla jego pozycję. Nic bardziej mylnego!

Bałaganiarz?

Jarosław Kaczyński jest tak zwanym starym kawalerem, a oni mają swoje przywary. Bardzo często tacy mężczyźni nie umieją utrzymać porządku, ugotować obiadu czy zrobić prania. Za wielu z nich robią to matki.

W przypadku prezesa PiS nie można mówić o pomocy ze strony matki, ponieważ ta nie żyje. Jednak wydawać by się mogło, że pieniądze pozwolą mu na zatrudnienie kogoś do pomocy, jednak w domu Kaczyńskiego panuje ogromny bałagan.

Braun zabije Niedzielskiego? ,,Będzie pan wisiał''

Gdzie mieszka Jarosław Kaczyński?

Większość z nas dowiedziała się tego, gdy trwały Strajki Kobiet, ponieważ jego dom był najlepiej strzeżoną fortecą w Warszawie. Kaczyński mieszka w starej willi na Żoliborzu. Jest to najbardziej chronione miejsce w dzielnicy.

Bardzo często pod jego oknami odbywają się manifestacje czy protesty, dlatego w tamtych okolicach patrole policji są dużo częstsze niż w innych częściach Warszawy.

Ogromne zmiany w prawie od dzisiaj! Andrzej Duda podpisał

Stara willa

Stare domy oraz mieszkania mają to do siebie, że trzeba im poświęcać dużo czasu, aby wyglądały tak jak w czasach świetności. Prezes PiS jest tak pochłonięty polityką, że zapomniał o zadbaniu o własne podwórko.

„Super Express” postanowił sprawdzić jak naprawdę mieszka Kaczyński. Okazuje się, że bałagan i zaniedbania są standardem. Na parapetach leżą stosy papierów oraz gazet, a między nimi kilka kaktusów. Podwórko oraz furtka wyglądają nie najlepiej. Nie mówiąc już o rozlatujących się ścianach czy dziurawym dachu.

Nie żyje polski sportowiec! Zginął w tragicznym wypadku samochodowym

Tragiczna śmierć dziecka! 2,5-latek wypadł z okna

Dzisiaj około godziny 8:00 doszło do tragicznego wypadku. 2,5-latek wypadł z okna w jednym z mieszkań w Poznaniu. Lekarzom nie udało się...

Tragedia w restauracji McDonald’s! Zginął 42-latek płacąc za zamówienie

Mężczyzna kiedy kupował jedzenie z McDrive schylił się po kartę płatniczą, która mu spadła. Niefortunnie samochód ruszył, miażdżąc 42-latka. Mężczyzna zmarł na...

Ministerstwo Zdrowia przekazało tragiczne wiadomości! Stan wyjątkowy w całej Polsce?

Ministerstwo Zdrowia przekazało zaskakujące dane. Adam Niedzielski już wczoraj zaznaczył, że w Polsce obecna jest kolejna fala COVID-19. Ministerstwo...

Niewiarygodne ile zarabia Jackowski! Ceny zwalają z nóg

Ile zarabia Jackowski? Krzysztof Jackowski wyznał ile dostaje za poszukiwania osób. Kwoty jakie przekazał do wiadomości publicznej zwalają z nóg.

Rząd szykuje kolejne zmiany! Polacy zaskoczeni

Rząd zapowiada odejście od opieki w dużych instytucjach na rzecz zapewnienia wsparcia w środowisku lokalnym, w miejscu zamieszkania – takie jest główne założenie „Strategii rozwoju...

Mężczyzna zamordował narzeczoną! Na koniec wydłubał jej oczy. Wszystkiemu przyglądały się dzieci!

Robert G. brutalnie zamordował swoją narzeczoną. Zadał jej kilkadziesiąt ciosów nożem, a następnie wydłubał oczy. Całej sytuacji przyglądały się dzieci cierpiącej kobiety.

Znany piosenkarz miał wypadek! To już koniec kariery?

Jeden z najpopularniejszych piosenkarzy miał wypadek. Konieczna będzie operacja i długa rehabilitacja. Artysta nie pojawi się na scenie w najbliższym czasie.

Maryla Rodowicz umiera? ,,To jest koniec”

Maryla Rodowicz umiera? W mediach społecznościowych umieściła wpis, którym wielu fanów się przejęło. Piosenkarka musiała być hospitalizowana, a jej koncert był pod...

Dramat Edyty Górniak! ,,Złamała kręgosłup”

Edyta Górniak dostała ogromny cios, bowiem jej matka ma ogromne problemy ze zdrowiem. Nie wiadomo czy piosenkarka przeprowadzi się do domu rodziców,...