wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Horror rodziny! Wyszedł z domu i już nie wróci!

Horror rodziny! Wyszedł z domu i już nie wróci!

23-latek z planami na przyszłość wyszedł na imprezę sylwestrową i już nigdy z niej nie wrócił. Alkohol może napaść? Cała rodzina zastanawia się do mogło być przyczyną tragedii.

31 grudnia Jakub wyszedł z domu na imprezę, od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Przez trzy dni szukało go kilkaset osób. 3 stycznia odnaleziono go martwego kilometr od miejsca, w którym świętował.

Trasa Stupsk – Konopki

Chłopak miał pokonać tą trasę, aby bezpiecznie wrócić do domu. Coś jednak wydarzyło się po drodze i 23-latek nigdy nie dotarł. Rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny gdy ten nie wrócił do domu i nie mogli się z nim skontaktować.

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

W akcję ratunkową włączyli się policjanci z Mławy, Płocka, Olsztyna, Radomia czy Warszawy. Pomoc zaoferowali również strażacy oraz lokalna społeczność. Łącznie w poszukiwaniach wzięło udział kilkaset osób.

Zwłoki…

Za pomocą śmigłowca, dronów, psów służbowych oraz zaangażowaniu wielu osób przeczesano ogromny teren. Sprawdzano wszystkie miejsca, w których w ostatnim czasie przebywał. W niedzielę odnaleziono ciało 23-latka.

Zwłoki leżały na podmokłym terenie, zaledwie kilometr od miejsca, w którym chłopak świętował Nowy Rok. Nie wiadomo co było przyczyną śmierci, na miejscu pracuje policja oraz prokuratura. Sekcja zwłok pomoże naświetlić sytuację.

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
wyszedł
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...