poniedziałek, 2 sierpnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Horror rodziny! Wyszedł z domu i już nie wróci!

Horror rodziny! Wyszedł z domu i już nie wróci!


23-latek z planami na przyszłość wyszedł na imprezę sylwestrową i już nigdy z niej nie wrócił. Alkohol może napaść? Cała rodzina zastanawia się do mogło być przyczyną tragedii.

31 grudnia Jakub wyszedł z domu na imprezę, od tamtego czasu nie nawiązał kontaktu z rodziną. Przez trzy dni szukało go kilkaset osób. 3 stycznia odnaleziono go martwego kilometr od miejsca, w którym świętował.

Trasa Stupsk – Konopki

Chłopak miał pokonać tą trasę, aby bezpiecznie wrócić do domu. Coś jednak wydarzyło się po drodze i 23-latek nigdy nie dotarł. Rodzina zgłosiła zaginięcie mężczyzny gdy ten nie wrócił do domu i nie mogli się z nim skontaktować.

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

W akcję ratunkową włączyli się policjanci z Mławy, Płocka, Olsztyna, Radomia czy Warszawy. Pomoc zaoferowali również strażacy oraz lokalna społeczność. Łącznie w poszukiwaniach wzięło udział kilkaset osób.

Zwłoki…

Za pomocą śmigłowca, dronów, psów służbowych oraz zaangażowaniu wielu osób przeczesano ogromny teren. Sprawdzano wszystkie miejsca, w których w ostatnim czasie przebywał. W niedzielę odnaleziono ciało 23-latka.

Zwłoki leżały na podmokłym terenie, zaledwie kilometr od miejsca, w którym chłopak świętował Nowy Rok. Nie wiadomo co było przyczyną śmierci, na miejscu pracuje policja oraz prokuratura. Sekcja zwłok pomoże naświetlić sytuację.

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Premier apeluje! Każdy musi tego przestrzegać

Apeluję, aby sierpień był miesiącem bezpiecznych powrotów z wakacji, bezpiecznych powrotów do domu. Przestrzegajmy zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego - powiedział w poniedziałek...

Nowa decyzja PiS! Ty też będziesz nią zaskoczony

Wzrost o 40 proc. wynagrodzenia dla prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60 proc., wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych - to niektóre...

Tragiczny wypadek! Nie żyją 2 osoby, 9 jest rannych

Dwie osoby nie żyją, a dziewięć zostało przetransportowanych do szpitala po wypadku, do którego doszło rano między Piaskami a Chełmem. W pobliżu...

Mężczyzna został uderzony siekierą przez brata. Jego stan jest ciężki

Do szpitala w Poznaniu z ranami zadanymi siekierą trafił 58-letni mężczyzna. W niedzielę wieczorem w Jastrzębowie (Wielkopolskie) uderzył go brat; poszkodowany jest...

Syn Michała Koterskiego miał poważny wypadek!

Michał Koterski i Marcelina Leszczak przeżyli chwile grozy. Była uczestniczka "Top Model" o zaistniałej sytuacji napisała w mediach społecznościowych.

Szok! Kucharz Magdy Gessler przyznał się do strasznej zbrodni

Tomasz B. był kucharzem, który pracował w restauracji Magdy Gessler, "U Fukiera" na warszawskiej Starówce. Mężczyzna brutalnie zamordował swojego kolegę.
wyszedł
Amerykańska agencja przekazała niepokojące wiadomości dotyczące szczepionki Pfizer. Wszyscy, którzy przyjęli tę wakcynę mogą się obawiać... Problem ze szczepionką Pfizer Szczepionki Pfizer są pierwszymi jakie pojawiły się w obrocie, aby walczyć z koronawirusem. Zostały przepadane na grupie 40 tysięcy osób, a ich skuteczność przed ciężkim przebiegiem choroby wynosi 97%. Niepokojące...