środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Horror! 22-latek podpalił się i wbiegł do restauracji!

Horror! 22-latek podpalił się i wbiegł do restauracji!

22-latek oblał się benzyną, podpalił, a później wbiegł do restauracji. Udało się go uratować, jednak nadal walczy o życie, a jego stan jest bardzo ciężki.

Samopodpalenie 22-latka

22-letni mężczyzna oblał się benzyną, a następnie podpalił. Cały w płomieniach wpadł do restauracji. Do tego tragicznego wydarzenia doszło w Ryczowole w województwie wielkopolskim.

Do niebezpiecznej sytuacji doszło 11 maja. Pierwsze informacje dotarły do służby ratunkowych około godziny 16:30. Na miejscu pojawiła się straż pożarna, policja, a także pogotowie ratunkowe.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Ugasił go klient

Do zdarzenia doszło na tyłach restauracji. Mężczyzna oblał się cieczą łatwopalną, a później podpalił swoje ciało. W pewnym momencie wpadł do restauracji błagając o pomoc. Z informacji jakie przekazali świadkowie zdarzenia wynika, że uratował go klient, który chwilę wcześniej opuścił restaurację.

Z relacji świadków wynika, że mężczyzna powalił płonącego 22-latka na ziemię i próbował ugasić go swoim ciałem oraz bluzą, którą miał przy sobie. Policja przekazała, że ratownicy medyczni na miejscu podjęli akcję ratunkową. Następnie młody mężczyzna został przewieziony do szpitala. Jego stan jest bardzo ciężki, a jego ciało w dużej części jest poparzone.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
22
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...