środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Hołownia atakuje kościół?!

Hołownia atakuje kościół?!

Szymon Hołownia, który jest zdeklarowanym katolikiem, postanowił ostro wypowiedzieć się co sądzi o obostrzeniach w kościele. Obecnie rząd prowadzi zacięte dyskusje z władzami kościelnymi, aby w trakcie mszy w kościołach przebywało jak najmniej wiernych.

Hołownia ostro o księżach!

Szymon Hołownia, który jest liderem Polska 2050 w rozmowie z Radiem ZET powiedział, że według niego stanowisko rządu powinno być jednoznaczne i w porozumieniu z episkopatem powinien on doprowadzić do tego, żeby obostrzenia była restrykcyjne.

Hołownia został również zapytany jaka byłaby jego decyzja dotycząca obostrzeń, gdyby to on był premierem.

Zaordynowałbym to, żeby wprowadzić obostrzenia co najmniej takie, jak w tamtym roku – czyli, by pięć osób w czasie Wielkanocy mogło uczestniczyć jednocześnie w liturgii. W związku z powyższym nie można wychodzić i uprzejmie zwracać się razem z biskupem Mizińskim do proboszczów i do księży, żeby byli tak łaskawi i przestrzegali prawa, tylko trzeba potraktować kościół po prostu jako budynek – odpowiedział.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Bóg jest wszędzie

Według Hołowni „Bóg po to dał nam rozum, prawa fizyki i znajomość praw biologii, żebyśmy z tych praw wyciągali wnioski, a te prawa są jasne – kościół, miejsce, w którym się zbieramy cieleśnie, to też budynek i wirus tam też może transmitować”.

Hołownia uważa, że księża powinni uszanować ludzkie życie, o czym mówi piątek przykazanie. Dla osób wierzących, czas pandemii jest bardzo trudny, jednak musimy pamiętać, że życie i zdrowie są najważniejsze.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Hołownia
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...