wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Groźny pożar na A4! Ogromne utrudnienia dla kierowców

Groźny pożar na A4! Ogromne utrudnienia dla kierowców

Na autostradzie A4 doszło do groźnego pożaru ciężarówki. Tir, który zmierzał w stronę Krakowa stanął w płomieniach. Ogień objął kabinę kierowcy, a następnie cały samochód wraz z ładunkiem.

Twoja paczka może nie dotrzeć na czas

Do wypadku doszło w nocy na 387 kilometrze autostrady A4. Pas drogi został zupełnie zablokowany na długi czas. Do momentu przyjazdu służb ratunkowych ogień zajął cały samochód. Rozpoczął się od kabiny kierowcy i szybko przeniósł się na naczepę.

W ciężarówce przewożone były paczki, które miały dotrzeć do klientów. Większości z nich nie da się uratować, ponieważ te, które nie spłonęły zostały zmoczone podczas gaszenia ognia.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Utrudnienia na drodze

Policjantom udało się odblokować lewy pas drogi, jednak nadal należy uważać podczas przejazdu i zachować szczególną ostrożność. Mężczyzna kierujący pojazdem od razu zjechał na pobocze, ale cała akcja ratunkowa uniemożliwiała przejazd przez długi czas.

Natychmiast zjechał na pobocze, ale sam nie był w stanie ugasić ognia, który się szybko rozprzestrzeniał. Samemu kierowcy na szczęście nic się nie stało, spłonęła za to duża część towaru, a były to przesyłki kurierskie, paczki – poinformowali policjanci.

⚠ UWAGA ⚠ Pożar pojazdu ciężarowego 🚨 A4 km 387+800 za węzłem Rudno kierunek Kraków !!!! Trwa akcja gaśnicza straży…

Opublikowany przez Komisariat Autostradowy Policji w Krakowie Środa, 31 marca 2021
Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
A4
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...