wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Gargas grozi Tuskowi?! Już zapowiedziała pozew!

Gargas grozi Tuskowi?! Już zapowiedziała pozew!

W programie Anity Gargas pojawił się materiał dotyczący katastrofy smoleńskiej. W reportażu pojawiły się fragmenty nagrań rozmów Donalda Tuska. Polityk odniósł się do sprawy za pomocą mediów społecznościowych. W odpowiedzi Gargas zagroziła mu pozwem.

„Magazyn Śledczy Anity Gargas”

23 kwietnia 2010 roku odbyła się narada w Kancelarii Premiera, w której uczestniczył Donald Tusk, akredytowany przedstawiciel Polski przy Międzypaństwowym Komitecie Lotniczym Edmund Klicha oraz kilku ministrów. Szef rządu nie był zadowolony z krytycznych wypowiedzi eksperta w mediach.

Głos w sprawie zabrał Donald Tusk, ponieważ w reportażu padło wiele oskarżeń w jego stronę. Nie napisał wprost do Anity Gargas, jednak jego post wskazuje, że nie czuł się komfortowo z oskarżeniami. A materiał wymierzony w niego miał na celu zatuszowanie afer z Danelem Obajtkiem w roli głównej.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Gargas grozi pozwem!

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać. Wzburzona Gargas odpisała Tuskowi i zagroziła mu pozwem o zniesławienie.

Trzeba przyznać, że w ostatnim czasie jest głośno o Obajtku, ponieważ praktycznie każdego dnia na jaw wychodzą kolejne afery z jego udziałem, kolejne nieruchomości oraz powiązania w różnych państwowych spółkach.

Jest to jednak temat, którego TVP stara się nie poruszać, początkowo jeszcze broniona prezesa Orlenu. Teraz dziennikarze szukają tematów zastępczych, aby pogrążać opozycję.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
Tusk
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...