środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Gang nastolatek z Pruszkowa! Znęcały się nad dziećmi przez długi czas!

Gang nastolatek z Pruszkowa! Znęcały się nad dziećmi przez długi czas!

Na jaw wyszedł skandal z nastolatkami z Pruszkowa w rolach głównych. Prokuratura nie postawiła zarzutów żadnej z dziewczyn, pomimo nagrań i zeznań świadków.

Kto powinien ponieść karę?

Patrycja M., która biła Karolinę po twarzy, a później kazała jej klęczeć i zlizywać ślinę z chodnika nie poniesie żadnej kary. Pomimo nagrań oraz innych dowodów, które rodzina pokrzywdzonej dziewczynki dostarczyła policji, funkcjonariuszom nie udało się ustalić kto zadawał ciosy.

Sąd w Pruszkowie odmówił wszczęcia postępowania z powodu nieustalonego sprawcy. Można powiedzieć, że winnych nie ma. Jednak nagrania wskazują wyraźnie, że Karolina padła ofiarom przemocy swoich rówieśniczek.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Przerwała milczenie

Grupa 12-latków z Pruszkowa atakuje i bije swoich rówieśników. Do tej pory ich ofiary milczały w obawie, że mogą zostać dotkliwie pobite lub grozi im coś ze strony nastolatków. Jedną z ofiar była Karolina, która zdecydowała się opowiedzieć swoim rodzicom o horrorze jaki przeżyła. Przerażona matka oraz ojciec zgłosili sprawę na policję.

Sprawą dość nieskutecznie zajął się Zespół ds. Patologii i Nieletnich. Pomimo nagrań, na których wyraźnie widać kto zadaje ciosy, funkcjonariusze policji napisali do sądu, że sprawca nie został ustalony.

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba
ŹródłoSE/Uwaga TVN

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
Pruszkowa
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...