środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Fatalna sytuacja w Polsce! Żeby dostać się do szpitala trzeba czekać aż...

Fatalna sytuacja w Polsce! Żeby dostać się do szpitala trzeba czekać aż ktoś umrze!

System pada, jest coraz gorzej. Sytuacja w Polsce jest coraz słabsza. Trzecia fala koronawirusa zweryfikowała nie łatwą sytuację w szpitalach. Okazuje się, że zaczęło brakować miejsc dla pacjentów.

Ratownik medyczny opowiada

Michał Drożdż jest ratownikiem medycznym z Warszawy. Opowiedział portalowi Onet.pl o tym jak wygląda jego dyżur. Jak źle wygląda sytuacja. Mężczyzna w ubiegłym roku był bohaterem fotoreportażu „Ludzie z pierwszej linii frontu”. Uczestniczył również w projekcie filmowym pt. „Ostry cień mgły”.

W trakcie ostatniego dyżuru już wszystkie szpitale, do których jeździliśmy, odmawiały przyjęcia lub kazały nam czekać na „zwolnienie” łóżka. Gdy jeździliśmy po całym mieście z jedną pacjentką, to po trzech godzinach już kończył nam się tlen. Mieliśmy go jeszcze maksymalnie na godzinę… Generalnie jest bardzo źle – powiedział.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Miejsce w szpitalu gdy ktoś umrze

W końcu tlen nam się skończył, więc inna karetka dowiozła nam pełne butle. Jednak za chwilę może zabraknąć karetek dla mieszkańców Warszawy z nagłym zagrożeniem życia. Będzie wypadek w centrum i żadna karetka nie przyjedzie przez godzinę. To moim zdaniem nieuchronny scenariusz – powiedział.

Obecnie dzwoniąc do dyspozytora, ratownicy słyszą, że nigdzie nie ma miejsca. Muszą radzić sobie sami. W tym momencie, trzeba czekać aż ktoś umrze, aby uratować inne życie. Trzecia fala koronawirusa to pole bitwy, gdzie przetrwają tylko najsilniejsi.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!
ŹródłoOnet.pl

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
polsce
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...