wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Fatalna pomyłka "Super Expressu"! W roli sprawcy napadu przedstawili znanego rapera

Fatalna pomyłka „Super Expressu”! W roli sprawcy napadu przedstawili znanego rapera

W jednym z ostatnich wydań papierowych „Super Expressu” doszło do fatalnej pomyłki. Gazeta prawdopodobnie dostanie pozew za zniesławienie. Zamiast zdjęcia sprawcy napadu, zamieścili zdjęcie rapera.

Pomyłka!

Artykuł opatrzony zdjęciem rapera nosił tytuł „Chciał zabić księdza”. Dziennikarze tabloidu nie sprawdzili dokładnie informacji i doszło tam do fatalnej pomyłki. W artykule opisano zdarzenie, w którym ofiarą był ksiądz.

Pojawiło się również zdjęcie opatrzone podpisem Adam O., czyli sprawca napaści. Problem polega na tym, że zdjęcie pobrano z jednego z portali społecznościowych, na którym nie widniał sprawca, a jego idol.

super express
„Super Express”
Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Kadr z teledysku

W artykule zamiast mordercy wykorzystano zdjęcie Sokoła, który jest raperem oraz współzałożycielem grupy WWO. W gazecie pojawił się kadr z teledysku „Nie bójmy się zmian” WWO.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
super express
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...