wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Ewakuowano 300 osób! Ogromny pożar w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki

Ewakuowano 300 osób! Ogromny pożar w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki

Duże zadymienie utrudnia akcję ratunkową. Szpital musiało opuścić około 250-300 osób. Policja i straż pożarna szybko zareagowały, jednak ogień rozprzestrzenia się w szybkim tempie.

Z pierwszych informacji, które podają służby, które przybyły na miejsce wynika, że pożar zaczął się w budynku „A”. Aspirant Marek Kaczewiak dla TVN24 zrelacjonował krótko przebieg ewakuacji.

głoszenie otrzymaliśmy około 8:14. Na miejsce pojechały zespoły straży pożarnej, trwa akcja gaśnicza – mówił aspirant ze straży pożarnej w Łodzi.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Na chwilę obecną sytuacja pożarowa jest na tyle opanowana, że wszyscy są bezpieczni. Wiadomo, że ogień pojawił się w instalacji elektrycznej. Dokładna przyczyna pożaru będzie znana po sprawdzeniu wszystkiego przez straż pożarną gdy opadnie dym.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Tajemnicze zaginięcie biskupa! Nikt nie wie gdzie przebywa

Jakiś czas temu biskup został wysłany na przymusową emeryturę, jednak mężczyzna zniknął bez śladu. Nikogo nie poinformował gdzie będzie przebywał, ani nie...

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.
pożar
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...