wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!

Ekspedientki złapane na gorącym uczynku. Teraz grozi im więzienie!

Ekspedientki z jednego z marketów z województwa Wielkopolskiego okradały swojego pracodawcę. Proceder ten trwał od blisko 3 lat.

Spore straty

Właściciel marketu znajdującego się w gminie Rawicz zauważył, że jego sklep przynosi spore straty. Pomimo sprzedaży, mężczyzna praktycznie nie zarabiał, a wręcz musiał dokładać do interesu.

Mężczyzna postanowił sprawdzić swoich pracowników, jak się później okazało była to dobra decyzja. Właściciel odkrył, że ekspedientki pracujące w markecie systematycznie okradały jego sklep.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Teraz grozi im więzienie

Funkcjonariusze policji z Rawicza, którzy zebrali dowody w sprawie zatrzymali 7 kobiet w wieku od 30 do 53 lat. Przeszukano mieszkania ekspedientek, gdzie znaleziono znaczną część asortymentu pochodzącego z marketu.

ekspedientki
Ekspedientki okradały swojego pracodawcę od 3 lat. (źródło: Policja, KPP Rawicz)

Wszystkie kobiety zostały zwolnione z pracy dyscyplinarnie. Byłym ekspedientkom grozi do 5 lat pozbawienia wolności oraz zwrot pieniędzy.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
ekspedientki
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...