sobota, 6 marca, 2021
Godzinnik.pl Polska Dziewczyna umierała na oczach swoich kolegów!

Dziewczyna umierała na oczach swoich kolegów!

Młoda kobieta była druhną OSP w Markusach. Jej samochód miał straszny wypadek, dziewczyna umierała na oczach bezradnych kolegów, którzy próbowali jej pomóc.

Samochód w wodzie

Samochód, którym podróżowały trzy osoby wpadł do rowu z wodą i utknął do góry kołami. Kilkunastu strażaków próbowało wydostać poszkodowanych z pojazdu. Trafili oni do szpitali.

15 stycznia w godzinach wieczornych strażacy z Żurawca pod Elblągiem dostali wezwanie do wypadku. W przydrożnym rowie znajdował się samochód, który był wywrócony do góry kołami.

Kobieta z zawałem została odesłana ze szpitala do domu!

Akcja ratunkowa

Strażacy jadąc na miejsce nie wiedzieli jeszcze, że przyjdzie im ratować koleżankę. Akcja ratunkowa była bardzo skomplikowana, trzeba było użyć specjalistycznego dźwigu. W akcji brało udział 16 strażaków oraz dwa patrole policji.

Po długiej akcji ratowniczej udało się wydobyć 3 osoby z pojazdu. Wśród nich była 22-letnia Marta, koleżanka strażaków oraz druhna z OSP w Markusach. Wszyscy troje trafili pod opiekę lekarzy.

na
Fot. st. kpt. Piotr Woliński/ PSP Elbląg (źródło: se.pl)
Lekarze nie wiedzieli co się dzieje! Matka musiała pozostawić swoje dziecko, noworodek w ciężkim stanie

Tragiczna wiadomość

Kilka godzin po akcji do strażaków dotarła tragiczna wiadomość. Okazało się, że ich koleżanka nie żyje. To 22-letnia Marta była kierowcą.

Z wielkim bólem i żalem w sercu informujemy o śmierci naszej druhny Marty. Nikt nie opisze słów oraz emocji, jakie odczuwa teraz najbliższa rodzina, znajomi oraz my… W głębi serca wciąż wierzymy, że jest to tylko zły sen… – napisali strażacy we wpisie żegnającym koleżankę.

Rząd ujawnia prawdę o górnictwie! Górnicy stracą pracę?!
Źródłose.pl

„TVN kazał mi milczeć!” – szczere wyznanie byłej gwiazdy jednego z show stacji!

Dominic D'Angelica był gwiazdą jednego z programów TVN. Tuż przed wielkim finałem na jaw wyszła sprawa z przeszłości mężczyzny. Teraz zdecydował się...

Masz ten produkt w domu? Najlepiej od razu wyrzuć go do kosza!

Główny Inspektorat Sanitarny wydał pilne ostrzeżenie. A Lidl i Biedronka wycofują się ze sprzedaży. Wszyscy, którzy kupili ten produkt powinni od razu...

Przyłębska dostała nagrodę za wyrok w sprawie aborcji!

Julia Przyłębska dostała nagrodę im. Grzegorza I Wielkiego. Została nagrodzona za odwagę oraz zakaz aborcji. Nagroda dla Prezes...

W jakim celu Jarosław Kaczyński jedzie w podróż z Mateuszem Morawieckim?

Jarosław Kaczyński razem z Mateuszem Morawieckim pojawili się w Świnoujściu. Wizyta związana jest z rozpoczęciem budowy tunelu łączącego wyspy Wolin oraz Uznam....

Podwójna tragedia! Zginęło dwóch braci!

Dwóch braci wybrało się rano na ryby. Gdy do wieczora nie wrócili i nie było z nimi kontaktu zostały zawiadomione służby.

Dwa województwa do zamknięcia! Rząd mówi o zaostrzeniu zasad!

Z nieoficjalnych informacji wynika, że premier oraz minister zdrowia nadal planują wprowadzać ograniczenia na poziomie regionów. Los dwóch województw jest już praktycznie...