poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Dziennikarze, którzy chcieli zadać pytanie Krystynie Pawłowicz stanęli przed sądem! Zostali oskarżeni...

Dziennikarze, którzy chcieli zadać pytanie Krystynie Pawłowicz stanęli przed sądem! Zostali oskarżeni o napaść

Dziennikarze z OKO.press chcieli porozmawiać z Krystyną Pawłowicz po wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Pawłowicz jednak poczuła się zagrożona i zaatakowana. Na miejscu pojawiła się policja. Dziennikarze stanęli przed sądem.

Atak na Pawłowicz?

Do sytuacjo doszło pod koniec października 2020 roku zaraz po ogłoszeniu wyroku TK w sprawie aborcji. Dziennikarze z OKO.press postanowili porozmawiać z Krystyną Pawłowicz. Panowie udali się pod jej dom, aby tam zadać jej kilka pytań. Z relacji jednego z dziennikarzy wynika, że stał około 50 metrów od Pawłowicz, przedstawił się i powiedział o czym chce porozmawiać. W tym momencie w byłą posłankę coś wstąpiła i zaczęła głośno krzyczeć „Policja, ratunku, pomocy, policja”.

Kobieta krzycząc nie udała się do własnego domu, tylko w zupełnie innym kierunku. Okazał się, że Pawłowicz postanowiła „uciec” do pobliskiego sklepu. Tam zadzwoniła na policję i poczekała na przyjazd funkcjonariuszy.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Skończyło się przed sądem

Krystyna Pawłowicz na antenie TVP opowiedziała swoją wersję wydarzeń. Stwierdziła, że zaatakowało ją „dwóch młodych mężczyzn, meneli można powiedzieć”.

Sprawą postanowiła zająć się prokuratura. Dziennikarze zostali wezwani „na razie w charakterze świadków”. Obecnie sprawdzane jest czy nie doszło do przestępstwa z art. 191 kk.

Tragedia! Zginęło dwoje nastolatków!

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
dziennikarze
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...