środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska 3-letnie dziecko przeszkadzało matce w seksie z kochankiem. Para postanowiła dać mu...

3-letnie dziecko przeszkadzało matce w seksie z kochankiem. Para postanowiła dać mu garść tabletek na uspokojenie!

Katarzyna F. chciała uprawiać seks ze swoim kochankiem Danielem B. Jedyną przeszkodą okazał się 3-letni syn kobiety, który płakał przez cały czas i nie chciał zasnąć. Para postanowiła uspokoić go tabletkami. To doprowadziło do tragedii!

Upojne chwile z kochankiem

28-letnia matka chłopca spotkała się ze swoim kochankiem, jednak dziecko nie chciało się uspokoić. Para postanowiła nafaszerować chłopca lekami na uspokojenie. W trakcie gdy para przeżywała upojne chwile, mały Kubuś powoli umierał.

W bydgoskim sądzie toczy się postępowanie przeciwko matce dziecka oraz jej kochankowi. Szczegóły, które wychodzą na jaw mrożą krew w żyłach. Dziecko prawdopodobnie dostało całą garść Relanium.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Zaczęło się od kłamstwa

Młoda kobieta oszukała swojego męża, że wybiera się ze starszym synem do bydgoskiego Centrum Onkologii. Plan był prosty. Oszukać męża, pojechać do poznanego przez Internet kochanka i wrócić do domu jakby nic się nie stało.

Coś poszło jednak nie pomyśli kochanków, ponieważ Kubuś okazał się tej nocy bardzo niespokojny. Postanowili, jak twierdzą podać mu Relanium, czyli bardzo silny środek uspokajający. Dziecko zapadło w śpiączkę, a po tygodniu zmarło.

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Stanęli przed sądem

Prokuratura skierowała sprawę przeciwko Katarzynie F. oraz Danielowi B. do sądu. Zeznania świadków coraz bardziej przerażają.

Lekarz anestezjolog ze Szpitala Wojewódzkiego w Bydgoszczy nie miał wątpliwości, że dziecko dostało bardzo dużą ilość tabletek. Po jednej tabletce chłopiec faktycznie by zasnął, ale na pewno obudziłby się po kilku godzinach lub rano. Jednak tak się nie stało, a Kubuś zmarł po tygodniowej walce w szpitalu.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd
Źródłose.pl

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
kochankiem
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...