środa, 28 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska 3-letnie dziecko przeszkadzało matce w seksie z kochankiem. Para postanowiła dać mu...

3-letnie dziecko przeszkadzało matce w seksie z kochankiem. Para postanowiła dać mu garść tabletek na uspokojenie!


Katarzyna F. chciała uprawiać seks ze swoim kochankiem Danielem B. Jedyną przeszkodą okazał się 3-letni syn kobiety, który płakał przez cały czas i nie chciał zasnąć. Para postanowiła uspokoić go tabletkami. To doprowadziło do tragedii!

Upojne chwile z kochankiem

28-letnia matka chłopca spotkała się ze swoim kochankiem, jednak dziecko nie chciało się uspokoić. Para postanowiła nafaszerować chłopca lekami na uspokojenie. W trakcie gdy para przeżywała upojne chwile, mały Kubuś powoli umierał.

W bydgoskim sądzie toczy się postępowanie przeciwko matce dziecka oraz jej kochankowi. Szczegóły, które wychodzą na jaw mrożą krew w żyłach. Dziecko prawdopodobnie dostało całą garść Relanium.

Nie żyje znany polityk! Miał zaledwie 47 lat

Zaczęło się od kłamstwa

Młoda kobieta oszukała swojego męża, że wybiera się ze starszym synem do bydgoskiego Centrum Onkologii. Plan był prosty. Oszukać męża, pojechać do poznanego przez Internet kochanka i wrócić do domu jakby nic się nie stało.

Coś poszło jednak nie pomyśli kochanków, ponieważ Kubuś okazał się tej nocy bardzo niespokojny. Postanowili, jak twierdzą podać mu Relanium, czyli bardzo silny środek uspokajający. Dziecko zapadło w śpiączkę, a po tygodniu zmarło.

Tragedia na Dolnym Śląsku! Znaleziono szczątki dziecka w walizce

Stanęli przed sądem

Prokuratura skierowała sprawę przeciwko Katarzynie F. oraz Danielowi B. do sądu. Zeznania świadków coraz bardziej przerażają.

Lekarz anestezjolog ze Szpitala Wojewódzkiego w Bydgoszczy nie miał wątpliwości, że dziecko dostało bardzo dużą ilość tabletek. Po jednej tabletce chłopiec faktycznie by zasnął, ale na pewno obudziłby się po kilku godzinach lub rano. Jednak tak się nie stało, a Kubuś zmarł po tygodniowej walce w szpitalu.

Siostrzeniec Morawieckiego ostro go krytykuje! "Nie mamy kontaktu"
Źródłose.pl

Nie żyje znany aktor! Miał 71 lat

Zmarł aktor znany z taki produkcji jak: "Barwy Szczęścia", "Na dobra i na złe", "Samo życie" czy "Na Wspólnej". Mężczyzna miał 71...

Magda Gessler wdała się w awanturę na ulicy! Nikt się nie spodziewał takiego zachowania restauratorki

Marcin Bustowski udał się pod restaurację w Karpaczu, gdzie transmitował na żywą awanturę z Magdą Gessler. Restauratorka w pewnym momencie nie wytrzymała...

Polska w niebezpieczeństwie!

Kolejne niebezpieczeństwo dla Polski. Choroba może się szybko rozprzestrzenić. Aktualnie w USA monitorowanych jest ponad 200 osób pod kątem zakażenia małpią osobą...

Nie żyje znany aktor. Zagrał w wielu popularnych filmach

Zmarł aktor znany z takich produkcji jak: "Braveheart. Waleczne serce", czy "Gladiator". Mężczyzna zmarł na łodzi podczas wakacji. Miał 65 lat.

Druzgoczący wypadek Izabeli Trojanowskiej podczas występu. Koniczna była wizyta w szpitalu

Izabela Trojanowska podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2021 przewróciła się na scenie. Upadek wyglądał na bardzo groźny. Konieczna była wizyta w szpitalu.

Kobieta uderzyła samochodem w rodzinę i… zaczęła tańczyć. Szokujące nagranie

Kobieta z otarciami na ciele zaczęła tańczyć tuż po spowodowaniu tragicznego wypadku. Mieszkanka Lipiecka już wcześniej spowodowała dwa wypadki, ale nie została...
kochankiem
Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę... Adam "Nergal" Darski kilka lat temu przechodził ciężką chorobę. Był to poważny nowotwór. Wokalista zespołu Behemoth musi być teraz pod obserwacją lekarzy. Nergal bardzo często bywa w szpitalach. Dzisiaj na Instagram'ie udostępnił zdjęcia...