Królikowski nie chce mieć kontaktu z synem?! Aktor ujawnia, czego domaga się w pozwie rozwodowym

1221

Antoni Królikowski zaledwie kilka miesięcy temu rozstał się ze swoją żoną. Aktor ubolewa, że nie może częściej spotykać się z synem, dlatego teraz postanowił zawalczyć. Królikowski w sądzie będzie domagał się opieki naprzemiennej nad Vincentem.

Dziecko Królikowskiego
Instagram.com
Ważne zmiany w PiS. Ryszard Terlecki zdradził, kto odejdzie
Dziecko Królikowskiego
Instagram.com
Śmierć Franciszka Pieczki. Wzruszające słowa podczas pogrzebu

Dziecko Królikowskiego

Aktor uważa, że aktualnie za mało widuje swojego syna, dlatego w rozmowie z ,,SE” Królikowski przyznał, że przed sądem będzie domagał się częstszego widywania z Vincentem. Podczas wywiadu aktor wyznał, że chce spotykać swojego syna dwa razy w tygodniu i co drugi weekend. ,,Vini jest cudowny. Jestem wzruszony, patrząc w te jego ogromne błękitne oczy. Bardzo przeżywam każde spotkanie. Mały uroczo gaworzy i śmieje się, kiedy do niego mówię. Uwielbia, gdy czytam mu bajki i wpatruje te swoje mądre oczy w kolorowe obrazki” – przyznał Królikowski. 


Dziecko Królikowskiego
Instagram.com
Matka z dwójką dzieci potrącona na pasach. Kobieta trafiła do szpitala

Aktor w rozmowie z ,,SE” przyznał, że brakuje mu bliskości ze swoim synkiem. „Chciałbym oczywiście częściej się z nim widzieć, chciałbym móc być prawdziwym ojcem i iść z nim na spacer, zmienić mu pieluchę i wstawać w nocy, żeby dać mu butelkę i patrzeć, jak zasypia. Ale w takich okolicznościach jest to nierealne… Zależy mi choć na namiastce tego” – opowiedział Antek.

Autobus z dziećmi zderzył się z ciężarówką. 17 osób poszkodowanych


Joanna Opozda niedawno w wywiadzie przyznała, że chce wrócić do pracy, a jej synem będzie zajmowała się mama i siostra. Królikowski również wyraził chęć opieki nad synem, jednak jego była żona czeka na decyzję sądu i nie pozwala na częste spotkania Vincenta z ojcem. „Mam nadzieję, że niebawem nam też uda jednak na jakiś spacer wyskoczyć. Mały szuka bodźców jak każde dziecko, interesuje się kolorami, dźwiękami – a na spacerze miałby tego więcej niż w mieszkaniu. Mimo to cieszę się z każdej nawet jednej godziny tygodniowo spędzonej z synem i wierzę, że docelowo sąd zabezpieczy opiekę naprzemienną tak, abym mógł realnie uczestniczyć w jego życiu” – powiedział aktor.

Dziecko Królikowskiego
Instagram.com
Rosjanie ostrzelali Dniepr. Znaleziono zwłoki dziecka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here