wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Dyrektor Lasów Państwowych kupił dom za niecałe 10 tysięcy!

Dyrektor Lasów Państwowych kupił dom za niecałe 10 tysięcy!

Dyrektor Lasów Państwowych Andrzej Konieczny kupił dom od… Lasów Państwowych. Można powiedzieć, że odkupił dom sam od siebie.

Dom za 10 tysięcy!

110-metrowy dom, który wart jest niemal 190 tysięcy złotych został sprzedany za 9,4 tysiąca złotych. Dyrektor Lasów Państwowych kupił go od Lasów Państwowych. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Pomorze na Podlasiu. Za całość konieczny zapłacił 9 tysięcy 420 złotych, choć wycena opiewa na kwotę 188,4 tysięcy.

Do transakcji doszło w listopadzie 2019 roku, a w sierpniu 2020 roku Konieczny postanowił przepisać dom na syna. W dokumencie potwierdzającym tę transakcję dyrektor zastrzegł dla siebie i swojej żony dożywotnią służebność osobistą polegającą na prawie korzystania z całego budynku.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

95% bonifikat

Dyrektor generalny skorzystał z 95% bonifikaty, która przysługuje pracownikom lasów. Należy się ona tylko tym leśnikom, którzy pracują w danym nadleśnictwie. Konieczny nie pracował w nadleśnictwie Pomorze, mimo to dzierżawił nieruchomość za 387 złotych.

Kariera dyrektora Koniecznego nabrała tempa jak w 2012 roku przystąpił do Prawa i Sprawiedliwości. Trzy lata później został wiceministrem środowiska w rządzie Beaty Szydło. W 2018 r. został dyrektorem generalnym Lasów Państwowych.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie
ŹródłoOnet/media

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
dyrektor
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...