sobota, 24 lipca, 2021
Godzinnik.pl Polska Ludzie Durczok będzie wściekły! Ziobro mu nie odpuszcza

Durczok będzie wściekły! Ziobro mu nie odpuszcza


Zbigniew Ziobro postanowił odnieść się do sprawy byłego dziennikarza. Kamil Durczok ma na swoim koncie wiele przewinień, jednak teraz może się wściec.

Skarga nadzwyczajna

Prokurator generalny postanowił wnieść skargę do Sądu Najwyższego w sprawie wyroku, jaki usłyszeli pracownicy „Wprost” po publikacjach z 2015 roku. Dokładniej chodzi o dwa teksty „Ukryta prawda” oraz „Nietykalny”. Wtedy zarzucono Durczokowi mobbing, a także molestowanie. Wykorzystano wtedy anonimowe relacje pracowników.

Sylwester Latkowski, Michał Majewski, Marcin Dzierżanowski oraz Olga Wasilewska zostali oskarżeni przez Kamila Durczoka. W 2020 roku zapadł prawomocny wyrok skazujący ich na zapłaty grzywny i nawiązki, na własny koszt opublikować wyrok sądu w gazecie.

Tragiczny wypadek! Dziecko umierało na oczach rodziców

Ziobro nie ma wątpliwości

Zbigniew Ziobro nie ma jednak wątpliwość co do winy Durczoka. Według niego dziennikarze wykazali się rzetelnością, a materiały zostały skrupulatnie przygotowane i sprawdzone.

Wielokrotnie i na różne sposoby weryfikowali twierdzenia dziennikarki, która miała paść ofiarą molestowania seksualnego, a o niestosownych wypowiedziach o seksualnym podtekście, które kierował pod jej adresem redaktor naczelny, mówili też przed sądem świadkowie. Ponadto autorzy publikacji – zgodnie z wymogami prawa prasowego – próbowali zweryfikować informacje u samego zainteresowanego, ale przerwał on telefoniczną rozmowę i nie odpowiedział na wiadomość e-mail – oświadczyła prokuratura.

Prokurator generalny postanowił wnieść do Sądu Najwyższego o ponowne rozpoznanie sprawy. Durczok zapewne nie będzie zadowolony z takiego przebiegu sytuacji. Był przekonany, że chociaż tę jedną sprawę ma za sobą.

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa
ŹródłoSE/media

Maja Bohosiewicz chora! Przekazała smutne wiadomości

Maja Bohosiewicz jest jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce. Na swoim koncie na Instagram'ie zgromadziła już blisko 500 tysięcy osób obserwujących! Bohosiewicz...

Szok! Zgwałcono 15-latkę na plaży

Mężczyzna z Pakistanu zaczął rozmowę z 15-latką. Kilka minut później zaciągnął ją siłą do wody i zgwałcił. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia.

Nergal w szpitalu! Pokazał drastyczne zdjęcia

Adam Darski był dzisiaj w szpitalu. W mediach społecznościowych udostępnił zdjęcia z pobytu w placówce medycznej... Miał białaczkę...

Nastoletnia sportsmenka walczy o życie! Opublikowano wzruszające słowa

19-letnia utalentowana sportsmenka uległa poważnemu wypadkowi podczas sobotniego treningu. Dziewczyna walczy o życie. Wprowadzono ją w stan śpiączki farmakologicznej.

Nie żyje 16-latek! Miał być mistrzem świata…

Nie żyje nastolatek, który miał być mistrzem świata w boskie. Miał ogromny talent. Nikt nie spodziewał się jego tak szybkiej śmierci...

12-latka urodziła dziecko! Ojciec jest dumny

Nastolatka urodziła zdrową córeczkę. Ojciec dziecka, Juan Miranda-Jara nie zdawał sobie sprawy jaka kara grozi za współżycie z nieletnią. 24-latek został zatrzymany...
Durczok
Anna Dymna ma na koncie liczne role teatralne i filmowe. Kobieta w swoich życiu przeszła liczne tragedie. Mimo przykrych sytuacji zawsze walczyła do końca... Anna i Wiesław Anna Dymna przez lata była doświadczana przez życie. Wszystko zaczęło się od śmierci pierwszego męża, miłości jej życia, Wiesława Dymnego. Ukochany aktorki...