poniedziałek, 18 października, 2021
Godzinnik.pl Polska Duda zaprzecza nauce! Niewiarygodne co powiedział

Duda zaprzecza nauce! Niewiarygodne co powiedział


Ojciec prezydenta Andrzeja Dudy w rozmowie z dziennikarką stwierdził, że homoseksualizm jest zaraźliwy. Przekonywał również, że nie powinno się promować poglądu, tylko dlatego, że jest to „fajne”.

Ryszard Terlecki umiera? Polityk trafił do szpitala

Duda zaprzecza nauce

Przewodniczący sejmiku woj. Małopolskiego Jan Duda, udzielił wywiadu „Newsweekowi”. Punktem zaczepienia wywiadu, było posiedzenie radnych, którzy wyrazili stanowczy sprzeciw ideologii LGBT. Posiedzenie skupiało się również na uchwale małopolskiej dotyczącej osób anty-LGBT i dyskryminacji osób nieheteroseksualnych. 

W wywiadzie, radny utrzymał stanowisko, że Polska nie ma problemu z tolerancją osób homoseksualnych.

Historycznie to nie my mieliśmy problemy z dyskryminacją osób homoseksualnych, tylko Zachód. – Ale cały czas wmawia się nam, że to my jesteśmy przeciwko osobom LGBT, małpując elaboraty zachodniej lewicy neomarksistowskiej – wyjaśnił.

Tragiczny wypadek! Nie żyje czworo nastolatków

Bycie gejem jest ,,przykre”?

J. Duda potępił również platformę streamingową „Netflix”, która jakoby „reklamuje”, że bycie gejem jest „fajne”. Co według niego powinno być uważane jako „przykre”.

A to nie jest „fajne”! To jest przykre, że ktoś ma takie skłonności, bo z tym wiążą się poważne problemy osobiste. O tym mówi się rzadko, a jeśli już, to jako przyczynę problemów wskazuje się nietolerancję, której u nas nie ma. Ci ludzie mają takie samo prawo do życia jak każdy inny, ale nie powinno się promować poglądu, że to jest „fajne” i warto zmienić swoje preferencje – utwierdzał.

Tego nikt się nie spodziewał! Ogromne zmiany

Marcin Matczak komentuje słowa Dudy

Głos w sprawie wywiadu zabrało Polskie Towarzystwo Seksuologiczne. Uważa, że proces kształtowania się orientacji seksualnej, jest bardzo złożony. Dodaje również, że znaczącą rolę odgrywają uwarunkowania biologiczne. Co według nich, nie jest kwestią wyboru czy też mody. Dodatkowo sprawę skomentował na „Twitterze” prokurator Marcin Matczak: „To nie homoseksualizm jest zaraźliwy. Zaraźliwa jest ksenofobia, głupota i udawane chrześcijaństwo. #tatadudy.

Duda zaprzecza nauce
twitter.com
Żona znanego polityka nago! Kaczyński będzie zły?

Tego nikt się nie spodziewał! Ogromne zmiany

Od 2022 roku wzrośnie akcyza na papierosy i alkohol, a według wyliczeń Ministerstwa Finansów paczka tradycyjnych papierosów zdrożeje o ok. 30 gr. Jednak branża...

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Nie żyje popularna aktorka. Zagrała w wielu światowych produkcjach filmowych i serialowych. Kobieta w chwili śmierci miała 95 lat.

Żona znanego polityka nago! Kaczyński będzie zły?

Do sieci trafiły nagie zdjęcia żony ministra. Nie od dziś wiadomo, że kobieta nie boi się zabierać głosu w mediach. Tym razem...

Znana, była posłanka trafi do więzienia?! Ujawniono szokujące nagrania

Była posłanka zostanie pogrążona? Wszystko przez zeznania jednego ze świadków. Kobieta w czasie pandemii wystawiała pracownicom ,,lewe'' zwolnienia, aby uchronić załogę przed...

Rafał Trzaskowski przekazał tragiczne wiadomości! Spływają kondolencje z całej Polski

Prezydent Warszawy w mediach społecznościowych podzielił się tragiczną wiadomością. Zmarł powstaniec warszawski. Miał 96 lat.

Szokująca decyzja PiS-u! Koniec z alkoholem?

Prawo i Sprawiedliwość troszczy się o zdrowie Polaków. W najbliższym czasie pojawią się ogromne zmiany. Czy to już koniec alkoholu?

Prezydent trafił do szpitala! Przebywa na intensywnej terapii

Prezydent trafił do szpitala po spotkaniu z dotychczasowym premierem. Lekarze nie zabierają głosu w sprawie staniu zdrowia prezydenta. Wiadomo jednak, że hospitalizacja...

Tragiczny wypadek autobusu! Nie żyje ponad 30 osób

Tragiczny wypadek z udziałem 50 pasażerów autokaru. Pojazd ześlizgnął się ze skarpy i spadł w przepaść. Nie żyją 32 osoby, reszta poszkodowanych...

Ryszard Terlecki umiera? Polityk trafił do szpitala

Ryszard Terlecki trafił do szpitala. Konieczna była pilna operacja, którą przeprowadził prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. Z uwagi na wiek...
Duda zaprzecza nauce

Dołącz do naszego Newslettera!

Najważniejsze wiadomości codziennie na Twojej skrzynce pocztowej!
Nie spamujemy, wyślemy maksymalnie jedną wiadomość dziennie.