poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Duda dostanie gigantyczną podwyżkę! Wszystko to z naszych pieniędzy?!

Duda dostanie gigantyczną podwyżkę! Wszystko to z naszych pieniędzy?!

Prezydent Andrzej Duda ma otrzymać ogromną podwyżkę. Jak się okazuje, w związku z wejściem w życie pewnej mocno kontrowersyjnej ustawy, prezydent otrzyma dodatkowe pieniądze i to niemałe! Kwota przyprawia o zawrót głowy!

Duda dostanie gigantyczną podwyżkę
commons.wikimedia.org
Wielka wpadka Leszka Millera! Monika Olejnik zareagowała

Duda dostanie gigantyczną podwyżkę

Andrzej Duda nie może narzekać na stan posiadania. Jego majątek jest ogromny, a teraz dodatkowo dostanie on wielką nagrodę. Wszystko rozpoczęło się we wrześniu, kiedy Sejm przegłosował podwyżkę dla prezydenta. 1 listopada tego roku przepisy zaczęły obowiązywać.

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Polacy zaciskają pasa, a politycy się bawią

Kiedy Polacy oszczędzają ze względu na rosnącą inflację i wyższe ceny, politycy dostają wielkie podwyżki. Do tej pory Andrzej Duda zarabiał miesięcznie około 21 tys. zł. Od teraz pensja prezydenta RP znacznie wzrosła i wynosić będzie już około 28 tys. zł.

Straszna wizja Krzysztofa Jackowskiego! Przerażające wieści dla Polaków

Andrzej Duda z wysoką nagrodą

Jak przekazuje portal o2.pl, prezydent Duda w samym listopadzie otrzyma aż 50 tys. złotych! Czy takie nagrody są zasłużone, podczas gdy w kraju szaleje inflacja, a ludzie zaciskają pasa? Ustawa uwzględni również byłych prezydentów. Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski otrzymają ponad 18 tys. złotych premii.

Niebezpieczeństwo nadciąga! Są już pierwsze ostrzeżenia
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?