poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Dramatyczna sytuacja w całym kraju! Rząd apeluje

Dramatyczna sytuacja w całym kraju! Rząd apeluje

Pandemia koronawirusa nie odpuszcza, a czwarta fala zaczyna dawać się we znaki. Sytuacja z dnia na dzień staje się coraz gorsza. Czy w tej sytuacji jedynie twardy lockdown mógłby pomóc?

Dramatyczna sytuacja
vigyanprasar.gov.in
Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pandemia nie oszczędza nikogo

Sytuacja pandemiczna w Polsce zaostrza się z każdym dniem. Autorytety z dziedziny medycyny apelują o wprowadzenie lokalnych lockdownów dla wszystkich. Czy jedynie takie rozwiązania mogą pomóc?

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Dramatyczna sytuacja – Raport Ministerstwa Zdrowia

Jak przekazało Ministerstwo Zdrowia w swoim raporcie: Dzisiaj odnotowano 9512 nowych zachorowań i 12 zgonów z powodu Covid-19. Łącznie ten bilans zachorowań i zgonów w Polsce to 3 214 023 przypadków i 78 879 śmierci z powodu koronawirusa.

Niebezpieczeństwo nadciąga! Są już pierwsze ostrzeżenia

Kolejny lockdown

Czy wprowadzenie lokalnego lockdownu byłoby w stanie pomóc w walce z trudną sytuacją pandemiczną? Obecnie rząd nie przedstawia takiej wizji i nie zapowiada wprowadzania żadnych zmian. Należy stosować się do obecnie obowiązujących obostrzeń.

Nie żyje znany sportowiec! Został znokautowany na gali
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?