środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Dramat w Częstochowie! W mieszkaniu znaleziono zwłoki matki i córki!

Dramat w Częstochowie! W mieszkaniu znaleziono zwłoki matki i córki!

W jednym z mieszkań w Częstochowie znaleziono zwłoki dwóch kobiet. Jak się później okazało były to matka i córka. Policję zawiadomili zaniepokojeni sąsiedzi.

Zwłoki matki i córki

Przy ulicy Limanowskiego w Częstochowie odkryto zwłoki dwóch kobiet. Zaniepokojeni sąsiedzi postanowili wezwać odpowiednie służby na miejsce. Po przybyciu policji oraz straży pożarnej okazało się, że na pomoc prawdopodobnie jest już za późno.

Jak udało się ustalić funkcjonariuszom policji ujawnione zwłoki to 73-letnia matka oraz jej 52-letnia córka. Kobiety od długiego czasu miały problemy z alkoholem i to on prawdopodobnie był przyczyną zgonu.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Zabił je alkohol?

Policjanci zostali zaalarmowani przez sąsiadów, którzy od kilkunastu dni nie widzieli żadnej z kobiet. Na miejscu pojawili się policjanci, później dołączyli do nich strażacy, którzy wyważyli drzwi do mieszkania. Lekarz pogotowia jedyne co mógł zrobić to stwierdzić zgon.

Ze wstępnych oględzin wynika, że w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie. Najprawdopodobniej kobiety zatruły się alkoholem niewiadomego pochodzenia.

Lekarz nie stwierdził oznak śmierci zadanej, ale prokurator uznał, że należy przeprowadzić sekcję zwłok. W szczególności chodzi o badania toksykologiczne – poinformował rzecznik częstochowskiej prokuratury.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc
ŹródłoWP/Policja

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
Częstochowie
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...