wtorek, 19 października, 2021
Godzinnik.pl Polska Dramat w Częstochowie! W mieszkaniu znaleziono zwłoki matki i córki!

Dramat w Częstochowie! W mieszkaniu znaleziono zwłoki matki i córki!


W jednym z mieszkań w Częstochowie znaleziono zwłoki dwóch kobiet. Jak się później okazało były to matka i córka. Policję zawiadomili zaniepokojeni sąsiedzi.

Zwłoki matki i córki

Przy ulicy Limanowskiego w Częstochowie odkryto zwłoki dwóch kobiet. Zaniepokojeni sąsiedzi postanowili wezwać odpowiednie służby na miejsce. Po przybyciu policji oraz straży pożarnej okazało się, że na pomoc prawdopodobnie jest już za późno.

Jak udało się ustalić funkcjonariuszom policji ujawnione zwłoki to 73-letnia matka oraz jej 52-letnia córka. Kobiety od długiego czasu miały problemy z alkoholem i to on prawdopodobnie był przyczyną zgonu.

Ogromne zmiany w emeryturach! Mniejsze świadczenia już niedługo

Zabił je alkohol?

Policjanci zostali zaalarmowani przez sąsiadów, którzy od kilkunastu dni nie widzieli żadnej z kobiet. Na miejscu pojawili się policjanci, później dołączyli do nich strażacy, którzy wyważyli drzwi do mieszkania. Lekarz pogotowia jedyne co mógł zrobić to stwierdzić zgon.

Ze wstępnych oględzin wynika, że w zdarzeniu nie brały udziału osoby trzecie. Najprawdopodobniej kobiety zatruły się alkoholem niewiadomego pochodzenia.

Lekarz nie stwierdził oznak śmierci zadanej, ale prokurator uznał, że należy przeprowadzić sekcję zwłok. W szczególności chodzi o badania toksykologiczne – poinformował rzecznik częstochowskiej prokuratury.

Rafał Trzaskowski przekazał tragiczne wiadomości! Spływają kondolencje z całej Polski
ŹródłoWP/Policja

Ogromne zmiany w emeryturach! Mniejsze świadczenia już niedługo

Zmiany w emeryturach już niedługo. Niekażdy wie co wydarzy się w najbliższym czasie. Z nowego projektu wynika, że część starszych obywateli zyska,...

Mężczyzna zrobił to kobiecie w pociągu! Nikt nie zareagował

Podczas jazdy pociągiem 35-letni mężczyzna, zgwałcił kobietę. Żaden z pasażerów nie wstał, żeby pomóc kobiecie. Dopiero po ośmiu minutach zareagował pracownik kolei.

Andrzej Duda nie będzie już prezydentem?! Kto go zastąpi?

Andrzej Duda nie będzie już prezydentem Polski? Kto go zastąpi? Europoseł Prawa i Sprawiedliwości Witold Waszczykowski wyjaśnił niejasności w rozmowie w RMF...

Nie żyje znany polityk! Zmarł przez COVID-19

Nie żyje znany polityk. Mężczyzna zmarł przez powikłania związane po zakażeniu koronawirusem. O śmierci polityka poinformowała najbliższa rodzina.

Tego nikt się nie spodziewał! Ogromne zmiany

Od 2022 roku wzrośnie akcyza na papierosy i alkohol, a według wyliczeń Ministerstwa Finansów paczka tradycyjnych papierosów zdrożeje o ok. 30 gr. Jednak branża...

Nie żyje znana aktorka! Wystąpiła w najsłynniejszych produkcjach

Nie żyje popularna aktorka. Zagrała w wielu światowych produkcjach filmowych i serialowych. Kobieta w chwili śmierci miała 95 lat.

Prezydent trafił do szpitala! Przebywa na intensywnej terapii

Prezydent trafił do szpitala po spotkaniu z dotychczasowym premierem. Lekarze nie zabierają głosu w sprawie staniu zdrowia prezydenta. Wiadomo jednak, że hospitalizacja...

Tragiczny wypadek autobusu! Nie żyje ponad 30 osób

Tragiczny wypadek z udziałem 50 pasażerów autokaru. Pojazd ześlizgnął się ze skarpy i spadł w przepaść. Nie żyją 32 osoby, reszta poszkodowanych...

Ryszard Terlecki umiera? Polityk trafił do szpitala

Ryszard Terlecki trafił do szpitala. Konieczna była pilna operacja, którą przeprowadził prof. Andrzej Matyja, prezes Naczelnej Izby Lekarskiej. Z uwagi na wiek...
Częstochowie

Dołącz do naszego Newslettera!

Najważniejsze wiadomości codziennie na Twojej skrzynce pocztowej!
Nie spamujemy, wyślemy maksymalnie jedną wiadomość dziennie.