środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!

Dramat! Samojezdna ładowarka przejechała 5-letnią dziewczynkę!

Do tragedii doszło w niedzielny wieczór w województwie pomorskim. Policja jeszcze nie podaje szczegółów dramatycznych wydarzeń.

Nie żyje 5-latka

W niedziele wieczorem w okolicach Kościerzyny w województwie pomorskim doszło do tragicznego zdarzenia. Z nieustalonych jeszcze przyczyn doszło do wypadku, w którym zginęła 5-letnia dziewczynka.

Ładowarka samojezdna, która wyglądem przypomina koparkę przejechała po dziecku. Na miejscu pojawiły się odpowiednie służby, które usiłowały pomóc dziewczynce. Ratownicy medyczni oraz strażacy przez ponad godzinę próbowali przywrócić jej czynności życiowe.

Małe dzieci żyły z martwą matką. Tragedia w Międzyborzu

Jak doszło do wypadku?!

Po nieudanej reanimacji lekarz stwierdził zgon dziewczynki. Na miejscu pracowała policja, straż pożarna, a także pogotowie ratunkowe. Z informacji podanych przez rzecznika prasowego Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku Łukasza Płusa do wypadku doszło około godziny 20. Strażak jednak nie potrafił wyjaśnić jak doszło do tragicznego wypadku.

Martwy płód znaleziony w oczyszczalni ścieków! Policja apeluje o pomoc

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
dramat
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...