środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Dramat pod Bełchatowem! Kilka osób jest rannych!

Dramat pod Bełchatowem! Kilka osób jest rannych!

Do poważnego wypadku doszło pod Bełchatowem. Zderzyło się tam kilka samochodów osobowych. 5 osób jest rannych.

Groźny wypadek

Do groźnego wypadku doszło pod Bełchatowem w miejscowości Chabielice. Pierwsze zgłoszenie wpłynęło około 2 godzin temu. Policjanci otrzymali wiadomość, że zderzyło się kilka samochodów, a niektórzy potrzebują pomocy medycznej.

Na miejscu zjawiły się odpowiednie służby. Funkcjonariusze policji, straż pożarna oraz karetki pogotowia ratunkowego. Najpierw udzielono pomocy najbardziej poszkodowanym, później zajęto się innymi.

Jarosław Kaczyński odchodzi z PiS?! Nowi kandydaci w gotowości

Rannych 5 osób

Z informacji podanych mediom wynika, że pięć osób jest rannych. Najbardziej poszkodowany był kierowca samochodu, który ucierpiał najbardziej w zdarzeniu. Mężczyznę do szpitala przetransportowano helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Najbardziej poszkodowaną osobą był kierowca jednego z samochodów, którego z pojazdu wydobyliśmy za pomocą narzędzi hydraulicznych – przekazał Michał Wieczorek, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Bełchatowie.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach''
ŹródłoEska/WP

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
rannych
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...