poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Dramat Jolanty Kwaśniewskiej! Została zdradzona

Dramat Jolanty Kwaśniewskiej! Została zdradzona

Podczas wywiadu udzielonego dla redakcji WP, Jolanta Kwaśniewska wypowiedziała się na temat obecnego rządu. Wyznała, że czuje się zdradzona przez państwo, ponieważ w lasach giną imigranci.

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Dramat Jolanty Kwaśniewskiej

Redaktor gazety Wirtualna Polska, zasugerował, że rząd otwierając częściowo granice, wysyła „sygnał do innych, że mają gdzie przylatywać”. Jolanta Kwaśniewska odpowiedziała, że nie chce stać bezczynnie.

Być może, ale nie jestem politykiem i mówię, co czuję (…) Chciałabym, aby chociaż dla nich utworzono korytarze życia, zamiast rozwijać drut kolczasty i budować mur bez przetargów. Czuję się zdradzona przez własne państwo. – odpowiedziała.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

Co zrobić z imigrantami?

Dziennikarz zapytał kobietę, co powinien w tej sytuacji zrobić rząd i jak połączyć humanitaryzm z integralnością polskich granic. Pierwsza dama odpowiedziała następująco.

To bardzo trudne pytanie, ale myślę, że należało zacząć od szybkiego reagowania na przyczyny kryzysu migracyjnego. Zbyt długo pozwalaliśmy Aleksandrowi Łukaszence na samowolę i sadystyczne granie tymi ludźmi. Ministerstwo Spraw Zagranicznych powinno od miesięcy szukać sojuszników, angażować Unię, wysyłać oficjalne pisma do państw, z których imigranci i uchodźcy wędrują do Polski – zwłaszcza do Iraku. Pokazać im w mediach społecznościowych po arabsku, że w białoruskich lasach nie czeka na nich wolność. Przecież Mińsk uprawia handel ludźmi, którzy niejednokrotnie płacą gigantyczne pieniądze za swoją śmierć. Transportuje się ich samolotami z Bliskiego Wschodu, potem dowozi na granicę i zostawia samym sobie.

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Potrzebna pomoc?

Wywiad w głównej mierze skupiał się na sprawie imigrantów. Dziennikarz zadawał pytania również na temat byłej funkcji pierwszej damy. Kwaśniewska wyznała, że chciała zachować anonimowość, ale gdy tylko mówiła, organizatorzy wypowiadali się za nią.

Jednak coraz więcej osób podchodziło do mnie żaląc się, że brakuje im mojego głosu – odparła.

Niebezpieczeństwo nadciąga! Są już pierwsze ostrzeżenia
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?