środa, 16 czerwca, 2021
Godzinnik.pl Polska Dramat! 73-letni mężczyzna spłonął!

Dramat! 73-letni mężczyzna spłonął!

W jednym z bloków we Włodawie doszło do dramatycznej sytuacji. 73-letni mężczyzna spłonął, a służbom nie udało się go uratować.

Dramatyczne chwile

W jednym z bloków we Włodawie w województwie Lubelskim doszło do dramatycznych wydarzeń. Policjanci dostali zgłoszenie, że mężczyzna się pali. Na miejscu natychmiast pojawiły się odpowiednie służby.

Straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja przybyły jak najszybciej, aby uratować płonącego mężczyznę. Akcja ratunkowa przebiegała bardzo szybko, aby mężczyzna miał jak najmniejszą ilość poparzeń ciała.

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć''

Śmierć

73-latek został ugaszony, a następnie przetransportowany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Niestety w wyniku obrażeń oraz poparzeń dróg oddechowych mężczyzna zmarł.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy policji wynika, że mężczyzna zapalił się w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Prawdopodobnie do zdarzenia doszło podczas palenia papierosa na klatce schodowej. Policjanci będą dokładniej wyjaśniać okoliczności tragedii.

Andrzej Duda wyśmiany! Wstyd dla Polski
Źródłoo2/media

Kazik Staszewski, lider zespołu ,,Kult” umiera? Przekazano tragiczne wiadomości

Zespół ,,Kult'' przekazał tragiczną wiadomość dla fanów. Ostatnie koncerty odwołano, ponieważ lider grupy jest ciężko chory? ,,Kult''

Znana aktorka kompletnie nago. Takie zdjęcia to przesada

Polska aktorka pokazała na zdjęciach na Instagramie jak morsuje. Artystka została zalana falą hejtu i komentarzami typu "Takie zdjęcia to przesada".

Córka Kaczyńskiego naraziła się na niebezpieczeństwo! ,,Mogłaś umrzeć”

Marta Kaczyńska kilka dni temu zaszczepiła się przeciw COVID-19. To co zrobiła potem przeraziło lekarzy! Naraziła się na niebezpieczeństwo......

Matka zmarła na oczach dzieci! Zginęła śmiercią tragiczną

Zginęła kobieta na wybrzeżu w Wielkiej Brytanii. Kobieta chciała skrócić sobie drogę, straciła równowagę i spadła z ogromnej wysokości.

Nie żyje wybitny Polak! ,,Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Nie żyje wicemistrz olimpijski z Melbourne z 1956 roku. Strzelec odniósł wiele sukcesów. Sportowiec zmarł w wieku 90 lat.

Rydzyk trafi do więzienia? Rusza proces

Sieć Obywatelska Watchdog oskarżyła fundację Lux Veritatis. Sprawa dotyczy nie ujawnienia wydatków fundacji, które były pobierane z publicznych pieniędzy. Proces ma ruszyć...
dramat
Danuta Holecka ma poważne problemy ze zdrowiem? Już od kilku miesięcy nie prowadzi ,,Wiadomości''. Według ustaleń przyczyną zniknięcia z ekranów jest jest ciężki stan zdrowia. Danuta Holecka Danuta Holecka pracuje w Telewizji Polskiej już ponad 30 lat. Kobieta w TVP prowadziła poranne jak i główne wydanie ,,Wiadomości'' niezmiennie od kilkudziesięciu...