wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Szok! Znaleziono 70-latkę oddaloną 20 kilometrów od domu!

Szok! Znaleziono 70-latkę oddaloną 20 kilometrów od domu!

Chora 70 latka, która miewa zaniki pamięci wyszła z domu na spacer i nie wróciła. Szybka akcja policji pozwoliła na jej odnalezienie.W ubiegły weekend 70 letnia kobieta udała się na spacer z kijkami do nordic walking. Jest to jej codzienny rytuał, który pozwala jej zadbać o siebie. Zazwyczaj przemierzała tak od 5 do 7 kilometrów. Kierunki jej wędrówek były różne, jednak zawsze po kilku godzinach wracała do domu.

Tym razem sprawy potoczyły się inaczej. Kobieta wyszła z domu, jednak do niego nie wróciła. Zaniepokojona rodzina zgłosiła jej zaginięcie. Kobieta ma zaniki pamięci, dlatego obawy o to, że się zgubiła i nie może odnaleźć drogi do domu były bardzo uzasadnione.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon


Szybka reakcja policji

70 – latka wyszła z domu około godziny 15:30, rodzina zgłosiła jej zaginięcie o godzinie 20. Wcześniej próbowali się z nią skontaktować telefonicznie oraz szukać w okolicy. Trzeba było działać szybko, ponieważ było ciemno, a temperatura oscylowała koło 0. Dodatkowym motywatorem dla policji był fakt, że kobieta ma zaniki pamięci.

Dyżurny policji zaangażował do akcji poszukiwawczej wszystkie patrole oraz przekazał im rysopis kobiety. W czasie poszukiwań dróg przyległych do wsi, w której mieszka zaginiona kobieta, policjanci uzyskali informację, że była ona widziana we wsi oddalonej o 20 kilometrów.

Kobietę udało się odnaleźć na przystanku autobusowym niemal 20 kilometrów od domu, była zmarznięta i zdezorientowana. Nie wiedziała jak dostała się do miejsca, w którym ją odnaleziono, ani gdzie jest.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!
ŹródłoOnet

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
70
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...