wtorek, 6 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Dramat 3-letniego chłopca! Rodzice go zostawili!

Dramat 3-letniego chłopca! Rodzice go zostawili!

Chłopiec przeżył dramat na jednej ze stacji benzynowych. Rodzice zostawili go samego. Musiała interweniować policja.

Roztargnienie, pośpiech?

Funkcjonariusze policji musieli interweniować na jednej ze stacji benzynowych w Pniewach. Rodzice przyjechali tam razem ze swoim dzieckiem. Zarówno kobieta jak i mężczyzna przyjechali dwoma oddzielnymi pojazdami. Zatankowali swoje auta i udali się w dalszą podróż.

Niestety zapomnieli o swoim dziecku. 3-latek został sam na stacji paliw. Nie wiedział co się dzieje i był bardzo wystraszony. Para myślała, że ich syn znajduje się pod opieką drugiego rodzica. Sprawą ma się zająć sąd w Szamotułach.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

3-latek sam na stacji

Pracownicy stacji benzynowej zorientowali się, że chłopczyk jest bez opieki. Postanowili wezwać policję, aby dziecko było bezpieczne. Na miejscu okazało się, że para mieszka na terenie gminy Szamotuły.

Na wniosek policji sprawą zajmie się Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Szamotułach. Zdecyduje on czy rodzice powinni odpowiedzieć za swoje roztargnienie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
dramat
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...