środa, 7 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Dramat 14-latki! Skazano czterech mężczyzn!

Dramat 14-latki! Skazano czterech mężczyzn!

W Białymstoku doszło do dramatu 14-letniej dziewczynki. Czterech mężczyzn odurzyło ją psychotropami i wykorzystywało seksualnie. Sprawcy usłyszeli śmiesznie niskie wyroki!

Na jednym razie nie poprzestali…

Do strasznych wydarzeń doszło kilkukrotnie w 2018 roku. Według ustaleń jakie poczynił sąd, nastolatka została odurzona substancjami psychotropowymi, po czym mężczyźni wykorzystali ją seksualnie. Czterech dorosłych, zmusiło nastolatkę do spotkania szantażem. Powiedzieli, że wrzucą do sieci jej nagie zdjęcia.

Sprawcami okazali się dorośli mężczyźni w wieku między 25, a 27 rokiem życia. Jeden z nich znajdował się w areszcie między lipcem 2019, a styczniem 2020. W czwartek Sąd Okręgowy w Białymstoku skazał ich na karę od 2 do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo zostawili obciążeni kwotą 50 tysięcy złotych zadośćuczynienia.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Niski wyrok za wykorzystywanie seksualne

Skazani otrzymali 5-letni zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej na mniej niż 50 metrów. Nie mogą również kontaktować się z nią, dodatkowo mają zakaz wykonywania wszelakich zawodów związanych z wychowaniem, leczeniem, edukacją małoletnich lub opieką nad nimi.

W czasie procesu zarówno obrona jak i oskarżeni próbowali zrobić z dziewczynki zdemoralizowaną i rozwiązłą nastolatkę. Sąd jednak nie uwierzył w takie tłumaczenia, ponieważ dziewczynka była przesłuchiwana w obecności biegłych psychologów i psychiatrów.

Andrzej Duda znowu się skompromitował! Internauci wytknęli mu błąd
Źródłoo2/media

Schetyna pogrążony w żałobie! Zmarła najbliższa mu osoba

Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej jest pogrążony w żałobie. Zmarła najbliższa mu osoba. Kondolencje spływają od jego znajomych polityków za pomocą mediów społecznościowych....

Nie żyje gwiazdor „Harry’ego Pottera”!

Nie żyje Brytyjski aktor znany między innymi z takich filmów jak "Harry Potter i Książę Półkrwi". Artysta miał 54 lata.

Słynna „Królowa życia” wręczyła łapówkę prokuratorowi?!

Słynna "Królowa życia" wręczyła łapówkę prokuratorowi z Mazowsza. Kobieta miała dać mu milion złotych. W sprawę zamieszanych jest kilka osób.

Kaczyński podaje się do dymisji?! Prezes PiS odchodzi!

Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy...

Posłowie przestają słuchać Kaczyńskiego?! Nikt go nie poparł!

Jarosław Kaczyński nie tego się spodziewał. Jako pierwszy złożył podpis pod projektem ustawy. Niestety nie dostał poparcia w rządzie.

Atak na Agatę Dudę. Prawda wyszła na jaw!

Pierwsza dama bywa ofiarą internautów. Ataki na Agatę Dudę są tak samo częste jak na jej męża. Jednak tym razem prawda okazała...
mężczyzn
Jakiś czas temu Polskie media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński zdecydował się podać do dymisji. Czyżby prezes PiS uznał, że to najwyższy czas, aby pożegnać się z polityką na dobre?! Notowania spadają, Kaczyński ucieka Wiele osób spekulowało, że Jarosław Kaczyński zapowiedział swoje odejście z polityki, ponieważ widzi jak notowania...