wtorek, 13 kwietnia, 2021
Godzinnik.pl Polska Doszło do kolizji z udziałem karetki! Nie żyje przewożony pacjent

Doszło do kolizji z udziałem karetki! Nie żyje przewożony pacjent

Do zdarzenia doszło na Mokotowie. Karetka pogotowia zderzyła się z samochodem osobowym. Nie żyje przewożony pacjent.

Wypadek

Do kolizji doszło 25 marca w godzinach popołudniowych w Warszawie na skrzyżowaniu ulic Chełmskiej, Dolnej, Belwederskiej i Sobieskiego. Z pozoru stłuczka nie wyglądała groźnie, ponieważ z karetki odpadł jedynie przedni zderzak.

W Volkswagenie, który zderzył się z karetką został wgnieciony bok auta od strony kierowcy. Po przybyciu policji obaj kierowcy zostali przebadani na obecność alkoholu, okazało się, że byli trzeźwi.

Pozew przeciwko TVP za Smoleńsk! Żona jednej z ofiar ma dość!

Pacjent w karetce

W karetce, która uczestniczyła w wypadku był pacjent chory na koronawirusa. Z informacji podanych przez policję wynika, że przyjechała po niego inna karetka. Niestety okazało się, że mężczyzna zmarł w trakcie przewożenia do szpitala.

Policja, która pojawiła się na miejscu ustala przyczyny wypadku. Nie można wykluczyć niczyjej winy pomimo. Funkcjonariusze muszą również sprawdzić czy przyczyną śmierci był wypadek czy koronawirus.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Nie żyje kolejny, znany uczestnik „ZŁOMOWISKO PL”

W ostatnim czasie zmarło kilku uczestników ,,Złomowisko PL''. Dzisiaj internet obiegła kolejna, smutna wiadomość, ponieważ nie żyje jeden z najpopularniejszych złomiarzy z...

Strzelanina przed szpitalem! Są ofiary

Do tragedii doszło pod jednym ze szpitali w Paryżu. Według świadków wyglądało to na ,,egzekucję'', a zabójca uciekł z miejsca zdarzenia.

Wzruszające chwile na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

W sobotę odbył się pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Uroczystość była bardzo wzruszająca. Żona zmarłego nie kryła swojej rozpaczy. Pogrzeb...

Nie żyje światowa gwiazda! Miał raka

Nie żyje słynny aktor. Wszyscy kojarzymy go z "Rodziny Soprano". Mężczyzna miał 64 lata. Niestety przegrał walkę z rakiem.

Nie żyje 17-latka! Do wanny wpadł jej podłączony do ładowarki telefon

Doszło do tragicznej śmierci 17-latki z województwa pomorskiego. Dziewczyna postanowiła się wykąpać, a niedaleko był podłączony telefon do ładowania.

Znany aktor trafił do szpitala! Kolejna gwiazda w poważnym stanie

Znany aktor trafił do szpitala. O smutnych wiadomościach sam poinformował swoich fanów za pomocą mediów społecznościowych. Jacek Borkowski...
pacjent
Maryla Rodowicz jest niekwestionowaną gwiazdą polskiej estrady. Wokalistka nie przerwanie od ponad 50 lat występuje i zachwyca swoich fanów. Szczepionka na COVID-19 Tuż przed świętami wielkanocnymi Maryla Rodowicz doczekała się na swoją kolej, aby zaszczepić się przeciwko COVID-19. Piosenkarka podzieliła się ze swoimi fanami smutnymi wieściami. Okazuje się, że...