poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Donald Tusk w rękach policji! Lider PO zatrzymany

Donald Tusk w rękach policji! Lider PO zatrzymany

Przewodniczący PO dopuścił się złamania przepisów ruchu drogowego, przekraczając prędkość o ponad 50km/h. Do zdarzenia doszło 20 listopada w Wiśniewie w woj. mazowieckim. Według wielu polityków, zatrzymanie Donalda Tuska, nie było przypadkowe.

Tusk w rękach policji
flickr.com
Atak migrantów na granicę polską! Dwóch żołnierzy rannych

Tusk w rękach policji

Donald Tusk przekroczył prędkość w terenie zabudowanym, jadą 107km/h, gdzie dopuszczalne było 50km/h. Za wyrokczenie, polityk został ukarany grzywną oraz zatrzymaniem prawa jazdy na okres 3 miesięcy. Prezes partii PO postanowił wypowiedzieć się na temat swojego występku.

Jest przekroczenie przepisu drogowego, jest kara zatrzymania prawa jazdy na 3 miesiące plus 10 punktów i mandat. Adekwatna. Przyjąłem ją bez dyskusji – czytamy na Twitterze.

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Celowe zatrzymanie?

Donald Tusk niedawno wrócił do polskiej polityki, zajmując pozycję lidera partii Platformy Obywatelskiej. Według niektórych polityków, komuś zależało na zatrzymaniu prezesa.

Nie jest przypadkiem to, że polityk pozwolił sobie na takie zachowanie za kierownicą właśnie w Polsce. Mamy zbyt wysokie pobłażanie dla łamania przepisów drogowych. Zarówno społeczne, jak i w przepisach – skomentował Sylwester Pawłowski.

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

Fala hejtu

Wielu internautów dokonało samosądu krytykując Donalda Tuska. Niektóre komentarze zakrawają o groźby cielesne.

To nie było jakieś tam wykroczenie. Jechał Pan 107 w zabudowanym! To prędkość potencjalnego zabójcy drogowego. Przez takie zachowania giną ludzie i mamy jedne z najgorszych statystyk w Europie. – napisał jeden z internautów.

500 zł to nie jest adekwatna kara za terroryzm na drodzę. Wiedzą to wszyscy, tylko nie twoi posłowie. – pisał kolejny.

W obronie politka stanął Leszek Miler, który wytknął, że przedstawiciele rządzącej partii, nie zostaliby ukarani, gdyby to oni przekroczyli prędkość.

D. Tusk stracił prawo jazdy. Przekroczył prędkość o 50 km. Gdyby przydarzyło się to któremuś z liderów PiS, policjanci straciliby pracę, sprawa byłaby utajniona, nagrania z monitoringu uległyby samozniszczeniu, a miernik prędkości zaginąłby w wyniku roztargnienia personelu. – czytamy w tweecie.

Szokujące słowa ojca Rydzyka! Niewiarygodne co powiedział
  • Więcej na temat
  • Tusk
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?