poniedziałek, 29 listopada, 2021
Godzinnik.pl Polska Donald Tusk spalony na Marszu Niepodległości! Przerażające sceny

Donald Tusk spalony na Marszu Niepodległości! Przerażające sceny

Wizerunek Donalda Tuska został spalony na wczorajszym Marszu Niepodległości, uchodzącym za manifestację pokojową. W sieci pojawiło się makabryczne wideo, na którym grupa mężczyzn doszczętnie pali plakat ze zdjęciem polityka.

Donald Tusk spalony
flickr.com
Szokujące słowa ojca Rydzyka! Niewiarygodne co powiedział

Marsz Niepodległości i nastroje Polaków

Mimo iż Marsz Niepodległości jest manifestacją pokojową, często w tym czasie Polakami targają niespokojne emocje. Dochodziło w przeszłości do różnych konfliktów, czy ataków w stronę opozycji. Tym razem miało być inaczej, o czym informowali organizatorzy. Zapewniali, że w tym roku manifestacja przebiegnie spokojnie.

Znany poseł PiS w żałobie! Stracił żonę przez koronawirusa

Donald Tusk spalony

Z tej właśnie przyczyny podpalony został wizerunek Donalda Tuska. Plakat z jego zdjęciem spaliła grupa mężczyzn. Krzyczeli w tym czasie: „Zdrajca Polski! Podpalić go!” Jak na to zareagował polityk? Z wielkim dystansem. Na swoim Twitterze zamieścił wpis, z którego wynika, że „pali się do jeszcze cięższej pracy na rzecz Niepodległej.”

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

Spalono flagę Niemiec

Na nagraniu, na którym mężczyźni palą zdjęcie Donalda Tuska widać w tle porozrzucane także inne fotografie. Spalona zostaje również flaga Niemiec. W międzyczasie komentowali: „Za to, że nas 6 milionów nas wymordowali, tę chamską flagę trzeba spalić. Podpalaj!” Jak widać, w tym roku także Marsz nie obył się bez żadnych incydentów.

Niebezpieczeństwo nadciąga! Są już pierwsze ostrzeżenia
NEWSLETTER

Jeśli to przegapisz możesz mieć problemy! Kara 5 tysięcy złotych

Pozwolenie czasowe to dokument wydawany przez urzędy, zezwala on na poruszanie się pojazdem do czasu odebrania dowodu rejestracyjnego. Niewiele osób jednak zdaje...

Zmarła znana Polka! Była założycielką fundacji

Jak poinformowały media oraz rodzina, zmarła Katarzyna Łukasiewicz, założycielka fundacji Oswoić Los. Kobieta odeszła nad ranem w wieku 50 lat.

Nie żyje dwóch nastolatków! Dramat w Warszawie

W czwartek wieczorem w Warszawie dwójka młodych ludzi została potrącona przez pociąg. Niestety obydwoje ponieśli śmierć na miejscu, mimo szybkiej interwencji służb...

Migranci przedostali się! Ogromna dewastacja

Migranci sforsowali ogrodzenie ośrodka w Wędrzynie, wdzierając się do budynków i rzucając krzesłami. Mieli oni na celu usunięcie kamer, żeby zataić ślady....

Dramat Janowskich! Sprawa trafiła na policję

Rodzina Janowskich udzieliła wywiadu, w którym wyznali, że w ich życiu pojawiła się stalkerka, która nękała ich 12 lat. Pomimo przeprowadzki —...

Zbigniew Ziobro dochodzi z polityki? Jego pozycja jest poważnie zagrożona

W ostatnim czasie mają dokonywać się zmiany w sądownictwie. Jednak plany Ziobry mogą być zatrzymanie przez Prezydenta Andrzeja Dudę.

Dramat Piotra Żyły! Tego nikt się nie spodziewał

Znany sportowiec po rozwodzie związał się z Marceliną Ziętek. Tworzyli oni idealny związek, jednak od pewnego czasu media donoszą, że para przechodzi...

Tragiczna śmierć skoczka narciarskiego! Był mistrzem Polski

Były skoczek narciarski oraz reprezentant Polski zmarł w wieku 75 lat. To wielka tragedia i strata dla świata sportowego.

Maryla Rodowicz w złym stanie! To już koniec?

W ostatnim czasie stan zdrowia 75-letniej artystki znacznie się pogorszył. Czy znana wszystkim piosenkarka zrezygnuje z dalszego koncertowania?